Mutlusan-Elektrik-Video-Konferans

2020 yılı başlangıç dönemi itibariyle dünya üzerinde birçok alışkanlık değişmeye ve yeni bir düzen oluşmaya başladı. Hepimizin bildiği üzere yeni tip Koronavirüs’ün (Covid-19) dünya genelinde ve ülkemizde maalesef önlenemeyen yayılımı gündemimizin en önemli konusu haline gelmiştir.

Mutlusan Elektrik A.Ş. olarak, iyi günde olduğu gibi bu zor günlerde de hem bayilerimizin hem de çalışanlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.

Sektörümüzde bir ilki gerçekleştirerek, Türkiye genelinde 81 ilde bulunan bayilerimiz ile video konferans yöntemi sayesinde bir araya geliyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kaçmaz önderliğinde yapılan toplantılarda, geçirdiğimiz bu zor dönemleri değerlendirerek, gelecek planlarımız hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz.Ülkemizin, süregelen yıllar içerisinde birçok zorluğu aştığı gibi, bu sıkıntılı sürecin de üstesinden geleceğine inanıyoruz.

Mutlusan Elektrik A.Ş. olarak “Müşteri Dostu Ürün ve Hizmet” anlayışımızdan ödün vermeden tüm üretim kadromuz ve saha ekibimiz ile iş ortaklarımıza en iyi hizmeti verebilmek adına 24 saat aralıksız üretimimizi ve çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

“Çünkü biz, çalışırken mutluyuz…”

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.