ateck-fuari-2019-mutlusan-elektrik-toplu-gorsel

Elektrik sektörünün güçlü üreticisi Mutlusan Elektrik, 21-23 Kasım tarihleri arasında Ankara Congresium’da düzenlenen A-Tech Fuarı’ndaydı. Bu yıl 3. kez gerçekleştirilen, akıllı bina teknolojileri ve elektrik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını bir araya getiren fuarda, Mutlusan inovatif ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu..

ateck-fuari-2019-mutlusan-elektrik-sahibi-ve-calisanlar

mutlusan-elektrik-2019-fuar-gorseliateck-fuari-2019-mutlusan-elektrik-stand-gorseli ateck-fuari-2019-mutlusan-elektrik-zeynel-yilmaz ateck-fuari-2019-mutlusan-elektrik-calisanlari

 

Sektörün en önemli markalarından Mutlusan Elektrik şık tasarıma sahip özel standında dikkat çekici yenilikleri ziyaretçilerle buluşturdu.

Mutlusan’ın yönetici kadrosundan; Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz ve Satış Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz da stand alanında sektör paydaşlarıyla bir araya geldi.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.