light-and-building-fuarinda-mutlusan-ruzgari

Mutlusan Elektrik, 3-8 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşen Light + Building Frankfurt fuarına katıldı ve bir kez daha Türkiye’nin elektrik sektöründeki uluslararası varlığını güçlü bir şekilde temsil etti. Light + Building dünyanın önde gelen aydınlatma ve bina otomasyonu fuarlarından olup inovasyon ve sektör trendlerini belirlemede önemli bir rol oynayan ve uluslararası katılımcılar için bir buluşma noktası olan önemli bir fuar statüsündedir.

6 gün süren fuarda Mutlusan, 126 m2 büyüklüğünde özel mimariyle tasarlanan standıyla ziyaretçinin yoğun ilgisini gördü. Geniş ürün yelpazesi olması sebebiyle birçok sektöre hitap edebilen firma, yeni ürünlerini de tanıtma fırsatı buldu. Özellikle Şalt ürün grubu dikkatleri fazlasıyla üzerine çekti.

light-and-building-fuarinda-mutlusan-turkiyenin-uluslararasi-elektrik-sektorundeki-yerini-guclu-bir-sekilde-temsil-etti

Güçlü ve güvenilir yapısıyla öne çıkan Mutlusan Şalt ürünleri, sektördeki en son teknolojiyi ve en yüksek kalite standartlarını temsil etti. Bununla birlikte modüler seri anahtar, rakor, İngiliz sistem ve araç şarj cihazı ürünleri de markanın ürün portfolyosuna eklenen ve stantda oldukça ilgi gören ürünlerdir.

light-and-building-fuarinda-mutlusan-ozel-tasarim-buyuk-standiyla-ziyaretcilerden-yogun-ilgi-gordu

Mutlusan ailesi hem iş ortaklarıyla buluşma fırsatı elde ederken, öte yandan yeni iş birlikleri için birçok görüşmeler sağladı. Köklü tecrübeleriyle yeniliklere devam ederken sektördeki adını küresel pazarlarda da yaymaya devam ediyor. Türk firması olarak Türkiye’yi dış pazarlarda en iyi şekilde temsil etmek ve rekabetçi bir konuma gelmek için kararlı bir şekilde çalışmaya devam ediyor.