mutlusan-degerlendirme-ve-egitim-toplantisinda-yeni-hedefler-belirlendi

Türkiye pazarı ile beraber ihracatta da öne çıkan ve geçtiğimiz yıl markasını global arenada üst sıralara çıkarmak üzere yatırım planlarını genişleten Mutlusan, düzenlediği değerlendirme ve eğitim toplantısında yeni dönem hedeflerini belirledi.

7-10 Şubat tarihleri arasında, İstanbul Şile’de düzenlenen 2023 yılı değerlendirme ve 2024 yılı stratejik hedeflerini belirleme toplantısı, Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Hıdır Kaçmaz liderliğinde düzenlendi.

mutlusan-yenilikleri-hic-bitmiyor

Toplantının ilk günü yurt içi, yurt dışı ve market bölümüne yeni ürünler hakkında kapsamlı bir eğitim verildi. Gün boyunca ürünlerin özellikleri, kullanım alanları ve avantajları anlatıldı.

Geçtiğimiz yıl odaklandığı marka bilinirliğini arttırma hedefleri kapsamında elde edilen sonuçların başarısı doğrultusunda, kısa ve orta vadeli yeni dönem planları belirlendi.

Mutlusan, ihtisas alanlarına yönelik çalışmaları için satış ekibini 3 farklı gruba ayırarak niş stratejiler oluşturdu.

Mutlusan’da Ürün Yenilikleri Hiç Bitmiyor!

Kurumsal yönetim ve pazarlama süreçlerine ilişkin yoğun gündemin ardından toplantıda, sektörün heyecanla takip ettiği yeni çıkan ürün serilerine ilişkin personel eğitimi de verildi.

Chargeboxlar, modüler sistem ve şalt grubuna ait birçok yeniliğe imza atan Mutlusan ürünleri yine ses getirdi.

Mutusan, inovatif üretimi, kurumsal yapısı ve güçlü pazarlama yöntemleri ile Türkiye iç pazarı ve global arenada her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Markanın önümüzdeki dönemlerde de yapacağı yenilikler ve yatırımlar ile hareketli bir yıl geçirmesi bekleniyor.