mutlusan-kirkinci-yilinda-ihracat-yatirimlarina-hiz-kesmeden-devam-ediyor (1)

Elektrik ve  şalt ürünleri grubunun lider markası Mutlusan, 40.yılı dolayısıyla yoğun faaliyetleriyle öne çıktığı 2023 yılındaki hızını yeni senede de sürdürüyor.

Küresel boyutta yaşanan olumsuz gelişmeler sebebiyle çeşitli sektörlerde yaşanan duraksamalara rağmen, ihracat hedeflerine yoğunlaşan ve her departmanda ayrı ayrı belirlenmiş stratejileriyle Mutlusan, başarılı bir sene geçirmeyi başardı.

Dünya çapında en beğenilen ürünleri ile Türkiye elektrik sanayinin göz bebeği olan markanın son durağı Kolombiya FISE Fuarı oldu. Elektrik, Elektronik, Otomasyon ve Aydınlatma Teknolojileri alanında 10. Kez düzenlenen fuar bölge için özel bir öneme sahip.

mutlusan-fise-2023-fuarinda-ziyaretcilere-urunler-hakkında-detayli-bilgiler-verdi (1)

Medellín Antioquia, CIDET ve Cluster Energía Sostenible Ticaret Odası tarafından yönetilen fuar, yaklaşık 30 bin ziyaretçisi ile her yıl daha fazla Türk sanayicisinin dikkatini çekerken, ülkede beğenilen ürünleriyle aranan bir marka olmayı başaran Mutlusan, fuar boyunca yerel ve bölgesel müşterilerini ağırlayarak, müşterilerindeki üstün kalite algısını güven ve iyi ilişkiler ile perçinledi.

Mutlusan; inovasyon, teknoloji ve ilham verici çözümleri ile sektör paydaşları için doğru seçenek olmayı amaçlayarak hem yurt içinde hem de küresel düzeyde istikrarlı yükselişine devam ediyor.

Sektördeki son gelişmeleri ve gelecekteki trendleri bir araya getiren FISE 2023, Mutlusan’ın en yeni ve yenilikçi ürünlerini müşterileri ile buluşturma fırsatı yakaladığı organizasyon oldu.

Fuarın ilk gününden itibaren, Mutlusan standına gösterilen ilgi dikkatlerden kaçmadı. Stant içinde yer alan çeşitli çalışmalar, inovatif ürünler ve Mutlusan’ın uzman ekibinin misafirperverliğinde tüm ziyaretçiler ürünler hakkında bilgiler alırken, markanın kurumsal yapısı ve müşteri odaklı yaklaşımından doğan güvenle ticari işbirliği anlaşmaları imzaladı.

Tam entegre üretim tesislerinde; elektrik anahtar ve prizleri, grup prizler, aksesuarlar, kablo kanalları, ABS plastik panolar, elektrik tesisat elemanları, endüstriyel elektrik aksamları ve aydınlatma ürünleri imalatını başarıyla gerçekleştiren Mutlusan; 700 çalışanıyla, sürdürülebilir ve umut veren bir gelecek için sorumluluklarını üst düzeyde yerine getiriyor.

  1. yılında, yakaladığı üstün başarısını Dünya’nın her noktasına ulaştırmak ve üretim yeterliliğini insanlığın hizmetine sunduğu, ihtiyaçları yakalayan ürün gruplarıyla yoluna devam eden Mutlusan, vizyoner yaklaşımıyla sektörün örnek firmaları arasında yerini alarak, çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.