mutlusan-elektrik-gana-cumhuriyetinde

Elektrik sektörünün güçlü markası Mutlusan Elektrik, sınırları aşmaya devam ediyor. Mutlusan, 14-15 Haziran tarihlerinde Afrika’nın altın sahili Gana Cumhuriyeti’nde düzenlenen WCI Forum’da, Türkiye’nin önde gelen üreticileriyle gövde gösterisi yaptı.

Alisa Hotel North Ridge’de 14-15 Haziran tarihlerinde düzenlenen uluslararası iş forumu WCI’de Mutlusan, ürünleriyle ihracat kapasitesini arttırırken, Türkiye elektrik sanayinin de marka değerini yükseltti.

WCI Forum, dünyanın birçok ülkesinden ziyarete gelen iş insanlarını, Türkiye’de doğrudan üretim yapan firmalarla tanıştırma amacıyla organize ediliyor.

gana-cumhuriyeti

Afrikalı tüccarlarla yeni iş ortaklığı ve işbirliği imkanı sunan uluslararası organizasyona Türkiye’den 30’dan fazla sanayici katıldı. Türk üreticilerin gelişen bölgenin altyapı ve ticaret hacminde yer almasını hedefleyen organizasyonda Mutlusan ürünleri yoğun ilgi gördü.

Doğru fiyatla, kaliteli ürünleri ülke alt yapısına entegre etmek isteyen Ganalı resmi kurum yetkilileri ve özel sektör temsilcilerini standında ağırlayan Mutlusan, bölgedeki talepleri karşılama noktasında ziyaretçilerden tam puan aldı.

Türkiye ve Gana arasında gelişen ticari ilişkiler doğrultusunda, giderek artan hacme katkı sağlayan Mutlusan, anahtar priz ve grup priz serileri, endüstriyel çözüm sağlayan katma değerli ürün gruplarıyla ön plandaydı.

gana-wci-forum

“Biz çalışırken mutluyuz!” sloganıyla Türkiye elektrik sanayinin en sevilen markalarından biri olmayı başaran Mutlusan, dünya standartlarındaki ürün kalitesini Afrika pazarlarına da taşıyor.

Tam entegre üretim tesislerinde, 700 çalışanıyla kalite ve yenilik odaklı sürdürülebilir üretim anlayışıyla yola devam eden marka, geleneksel değerlerini koruyarak geleceğe bakan yüzüyle Türkiye’nin yüz akı markalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.