isigi-yansitan-cemdag-light-and-building-2024-fuarinda-golgeleri-yok-etti

Yoğun ilgiyle karşılanan stantda, yol aydınlatma armatürleri, projektörler ve solar ürünler öne çıktı. Cemdağ CEO’su Sina Cem, Başkan Yardımcısı Süheyl Cem, İhracat Müdürü Akın Cem ve Üretim Müdürü Eda Akın‘ın da yer aldığı stantda, ziyaretçilere özel anında aydınlatma proje hizmeti köşesi de oluşturuldu. Fuarda Cemdağ’ın standını ziyaret eden Türkiye’nin Frankfurt Başkonsolosu Erdem Tunçer ürünler hakkında detaylı bilgi aldı.

cemdag-light-and-building-fuarinda-en-cok-dikkat-ceken-firmalardan-biri-oldu

Ayrıca müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik aydınlatma hesap raporlarının da hazırlandığı fuarda Proje Müdürü Koray Cem tüm ziyaretçilerle tek tek ilgilendi.

Cemdağ, Light+Building 2024’te fuarın en dikkat çeken markalarından biri oldu. Yeni solar ürünlerinin yanı sıra, yol aydınlatma armatürleri ve projektörleri ile de büyük beğeni topladı. Cemdağ’ın üst düzey yöneticileri de fuarda yer alarak ziyaretçilerle ve iş ortaklarıyla bir araya geldi.

cemdag-fuarlara-katilmaya-devam-edecek

Cemdağ Fuarlara Katılmaya Devam Ediyor

Cemdağ, Light+Building 2024’ten sonra 4-6 Nisan tarihlerinde Solarex Fuarı’nda ve 16-18 Nisan tarihlerinde Dubai’de düzenlenecek Energy Middle East Fuarı’nda da yer alacak. Yarım asırdır aydınlatma sektörünün öncü markası olan Cemdağ, yüksek kaliteli, katma değerli ve trend belirleyen aydınlatma ekipmanları üretmektedir.

52.000 m² alana kurulu 3 üretim tesisi ile 5 kıtada aktif olarak pazarlanan Cemdağ, iç ve dış mekan teknik aydınlatma konusunda uzmanlaşmıştır.

Bu fuarlarda da yeni ürünlerini ve çözümlerini ziyaretçilerle buluşturmayı planlayan Cemdağ, aydınlatma sektöründeki liderliğini sürdürmeyi hedefliyor.