cemdag-solarex-istanbul-fuari
  1. Uluslararası Solarex İstanbul Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı 6-8 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Cemdağ Aydınlatma fuara katılan tek aydınlatma markası idi.

Ülkemizin önde gelen güneş enerjisi temalı Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı “Solarex İstanbul”, Güneş enerjisi alanında dünyadaki son teknolojilerin ve Türkiye’de üretilen yeni ürünlerin bir arada sunulduğu ticari bir platform olmaya devam ediyor.

Dünya çapında tanınmış ve Türkiye’de yatırım yapmaya gönüllü çok sayıda dünya markası tarafından da yoğun bir ilgi gören fuara Cemdağ Aydınlatma, CEM markası ile katıldı. Ortadoğu ve Asya pazarları için oldukça dikkat çekici olan Solarex İstanbul Fuarı’na katılan tek aydınlatma markası Cemdağ Aydınlatma oldu.

Aydınlatma sektöründe sürdürülebilir enerji faaliyetlerine karbon ayak izinin düşürülmesine önem veren Cemdağ; yetkin mühendis ve yönetici kadrosu ile fuarda yerini aldı. 

Cemdağ’ın Yeni Solar Yol/Sokak Ve Projektör Grubu Yoğun İlgi Gördü

Solarex İstanbul Fuarı’nda Cemdağ tarafından geliştirilen yeni solar yol/sokak ve projektör grubuna ait ürünler yoğun ilgi gördü. Son derece çevre dostu olan ve karbon ayak izini azaltmada önemli bir adım olan solar aydınlatma CEM markası bünyesinde de oldukça önem görüyor.

Solar alanındaki gelişimlere sürekli olarak yatırım yapan ve Ar-Ge çalışmaları yürüten Cemdağ, bu kapsamda yeni ürünleri pazarla buluşturmaya devam ediyor. Solarex İstanbul Fuarı’nın tek aydınlatma markası olan Cemdağ, solar aydınlatma sektörünün de öncü firmalarından biri. Teknolojiyi sürekli olarak takip eden, uluslararası standartlarda yüksek performanslı ve verimli ürünler üreten Cemdağ; 9-11 Mayıs arasında Fuar İzmir’de düzenlenecek olan “Wenergy: Temiz Enerji Teknolojileri” fuarına da ev sahibi olarak katılım sağlayacak.

Sürekli gelişen LED teknolojisini takip eden ve yüksek verimli armatürler üretip tüketicilerinin aydınlatma enerji sarfiyatlarını düşüren Cemdağ, konuyu bir adım öne taşıyıp mevcut tüketimi de yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlama hedefi ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.