bes-a-light-and-building-frankfurt-fuarinda-yeni-urun-ve-sistem-teknolojileriyle-yerini-aldi

Aydınlatma elektroniği üreticisi Beş A Elektronik, Almanya Frankfurt’ta iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Aydınlatma ve Yapı Endüstrisi Fuarı Light & Building’e katıldı. 03-08 Mart tarihlerinde düzenlenen organizasyon; aydınlatma, elektrik, elektronik, bina hizmetleri teknolojisi ve enerji verimliliği alanında dünyanın önde gelen ticaret fuarları arasında yer alıyor.

Dünyanın her yerinden mimarlar, elektrik mühendisleri, teknisyenler, planlamacılar ve perakendecilerin katıldığı fuarda yerini alan Beş A; 5 gün boyunca devam eden fuarda sektör profesyonelleri ile bir araya gelerek networkünü genişletme fırsatı buldu.

Yeni pazarlar ve müşteri potansiyeli yaratma imkanı, sektördeki gelişmeler hakkında bilgi edinme ve son teknolojik gelişmeleri görme imkanı edinen Beş A, ayrıca yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Bilgilendirici ve ilham verici bir atmosferde gerçekleşen Light + Building 2024 fuarı, sürdürülebilirlik, enerji verimliliği ve akıllı yaşamı kucaklayan bir gelecek için zemin hazırlıyor. Sektörün ön saflarında yer almak ve katkı sunmak isteyen markaların katıldığı fuara Beş A, aydınlatma elektroniği ve bina otomasyonu alanında ürettiği ürünleri ile destek verdi.

Başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere çok sayıda ülkenin, Beş A standını ziyaret ederek, ürünler ve otomasyon sistemleri hakkında bilgi aldıkları gözlendi.

Ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Beş A, ürünleri arasında en çok öne çıkan ise yeni Kablosuz Acil Aydınlatma İzleme Sistemi olan Mesh Welco oldu.

Fuar boyunca Beş A ürünlerine olan talep ve müşterilerin beğenisi hayli yüksek oldu. Dünyada marka tanınırlığını arttırarak gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.