basoglu-kabloya-anadolu-kurumlar-vergi-dairesinden-tesekkur-belgesi-2

Başoğlu Kablo, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 2021 yılı içerisinde beyan, ödeme ve diğer vergisel yükümlülükleri zamanında yerine getirdiği ve ülke ekonomisine katkıda bulunduğu için teşekkür belgesine layık görüldü. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 3 ayrı kategoride teşekküre layık görülen Başoğlu Kablo’ya teşekkür belgesini Anadolu Kurumlar Vergi Dairesi Müdür Yardımcı Semra Köse ve ekibi takdim etti.

Gelir İdaresi Başkanlığı, firmaları 2021 yılı verilerine yönelik sonuçlar kapsamında teşekkür belgeleri ile gururlandırmaya devam ediyor. Güçlü kadrosu, profesyonel Ar-Ge süreçleri ve Türkiye sınırlarına sığmayan geniş yapılanması ile sektörün lider oyuncularından Başoğlu Kablo, 2021 yılı boyunca beyan, ödeme ve diğer vergisel yükümlülükleri zamanında yerine getirerek örnek bir firma olduğu ve Türkiye ekonomisine verdiği katkılar sebebiyle Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından teşekkür belgesine layık görüldü.

Teşekkür belgesini takdim etmek üzere Anadolu Kurumlar Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Semra Köse ve ekibi Başoğlu Kablo’yu fabrikasında ziyaret etti. Anadolu Kurumlar Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Semra Köse tarafından takdim edilen teşekkür belgesini Başoğlu Kablo adına Yönetim Kurulu Üyesi İlkim Başoğlu kabul etti.

Yıl içerisinde çeşitli kurumlar tarafından sık sık takdir edilen Başoğlu Kablo; Türkiye ekonomisine, istihdamına ve mesleki eğitimine kattığı artıların yanı sıra adeta bir kurum kültürü haline getirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de sektörün en duyarlı ve samimi markası olmaya devam ediyor.