basoglu-kabloya-anadolu-kurumlar-vergi-dairesinden-tesekkur-belgesi

Başoğlu Kablo, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 2021 yılı içerisinde beyan, ödeme ve diğer vergisel yükümlülükleri zamanında yerine getirdiği ve ülke ekonomisine katkıda bulunduğu için teşekkür belgesine layık görüldü. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 3 ayrı kategoride teşekküre layık görülen Başoğlu Kablo’ya teşekkür belgesini Anadolu Kurumlar Vergi Dairesi Müdür Yardımcı Semra Köse ve ekibi takdim etti.

Gelir İdaresi Başkanlığı, firmaları 2021 yılı verilerine yönelik sonuçlar kapsamında teşekkür belgeleri ile gururlandırmaya devam ediyor. Güçlü kadrosu, profesyonel Ar-Ge süreçleri ve Türkiye sınırlarına sığmayan geniş yapılanması ile sektörün lider oyuncularından Başoğlu Kablo, 2021 yılı boyunca beyan, ödeme ve diğer vergisel yükümlülükleri zamanında yerine getirerek örnek bir firma olduğu ve Türkiye ekonomisine verdiği katkılar sebebiyle Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından teşekkür belgesine layık görüldü.

basoglu-kabloya-tesekkur-belgesi

Teşekkür belgesini takdim etmek üzere Anadolu Kurumlar Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Semra Köse ve ekibi Başoğlu Kablo’yu fabrikasında ziyaret etti. Anadolu Kurumlar Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Semra Köse tarafından takdim edilen teşekkür belgesini Başoğlu Kablo adına Yönetim Kurulu Üyesi İlkim Başoğlu kabul etti.

Yıl içerisinde çeşitli kurumlar tarafından sık sık takdir edilen Başoğlu Kablo; Türkiye ekonomisine, istihdamına ve mesleki eğitimine kattığı artıların yanı sıra adeta bir kurum kültürü haline getirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de sektörün en duyarlı ve samimi markası olmaya devam ediyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.