basoglu-kablodan-afet-bolgesine-destek

Başoğlu Kablo, 6 Şubat Pazartesi günü ülkemizde yaşanan, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilimizi derinden etkileyen deprem afetinden dolayı büyük üzüntü duyduğunu açıklayarak afet bölgesine destek olmak üzere çalışmalarına başladı.

Ülkemizde yaşanan doğal afet nedeniyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından afetten etkilenen vatandaşlara destek olmak üzere deprem bölgesine yönelik yardım kampanyası başlatıldı. Bolu TSO tarafından Bolu Valiliği ile koordineli şekilde başlatılan yardım kampanyasına, Başoğlu Kablo evsiz kalan ve evi ağır hasarlı olan vatandaşlarımız için çadır yardımında bulundu.

basoglu-kablo-ilk-etapta-cesitli-ihtiyac-malzemeleri-gonderdi-sonrasinda-yetmisbir-adet-cadır-gonderdi

Hatay ve Kahramanmaraş illerindeki önemli gereklilikleri de göz ardı etmeyen Başoğlu Kablo, Bolu Valiliği tarafından yürütülen yardım kampanyasının yanı sıra bu iki ilimize tuvalet, çadır ve biberon, çocuk bezi, çocuk maması, konserve gıda gibi çeşitli ihtiyaç malzemeleri ulaştırdı.

Afet Bölgesine “Bolu Konteyner Kenti” KurulduAyrıca kış mevsiminde sokakta kalan afetzedeler için Bolu Valiliği öncülüğünde; Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ve Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü olarak afet bölgesinde bir “Bolu Konteyner Kenti” oluşturuldu.

basoglu-kablo-calisanlari-afet-bolgesinde-gonullu-olarak-arama-kurtarma-calismalarina-katildi

Başoğlu Kablo, afetzedeleri soğuktan korumak üzere oluşturulan çadır kente konteyner bağışı yaptı. Yaşanılan üzücü depremin ilk gününden itibaren çeşitli ayni ve nakdi yardımları afet bölgesine ulaştırmak üzere çalışmalar yürüten Başoğlu Kablo’dan birçok personel gönüllü olarak deprem bölgesine giderek arama, kurtarma ve dağıtım çalışmalarına yardımcı oldu.

Elim afet sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yaralılara acil şifa ve geride kalanlara sabır dileyen Başoğlu Kablo Yönetim Kurulu, ilerleyen süreçlerde de depremin tüm halkımızda açtığı yaraları sarmak için tüm sanayi ve ticaret oluşumları ile birlikte iyileştirme çalışmalarına devam edeceğini açıkladı.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.