basoglu-kablo-personelleri-adina-fidan-bagisinda-bulunda (1)

Başoğlu Kablo, Bolu’da bulunan fabrikalarında çalışan personelleri adına  yeni yıl hediyesi olarak TEMA Vakfı’na 600 adet fidan bağışında bulundu.

Başoğlu Kablo, Bolu fabrikalarında çalışan personellerine yeni yıla girerken anlamlı bir hediye verdi. TEMA Vakfı’na personelleri adına 600 adet fidan bağışında bulunan Başoğlu Kablo, yeni yıla hem çalışanları hem de yaşadığımız Dünya için iyilik tohumları ekerek girdi.

basoglu-kablo-600-adet-fidan-bagisinda-bulundu

Ticari faaliyetlerindeki başarılarının yanı sıra her daim insana ve çevreye değer vermeyi kurumsal kimliğinin kıymetli bir parçası haline getiren Başoğlu Kablo, bünyesindeki personelleri için gerçekleştirdiği eğitim ve sosyal sorumluluk projeleri ile sürekli gündemde yerini alıyor.

Bu kez bir yılbaşı geleneği olarak insanların birbirini küçük hediyelerle mutlu etmesi üzerine yoğunlaşan Başoğlu Kablo, bu yıl personellerine manevi değeri çok yüksek bir hediye vermeye karar verdi.

TEMA Vakfı aracılığıyla Bayburt Beşpınar Hatıra Ormanı’na Bolu fabrikalarında çalışan personelleri adına 600 adet fidan bağışında bulunan Başoğlu Kablo, ekibine yeryüzünde kendileri adına büyüyen ve Dünya’yı güzelleştiren ağaçların varlığını hediye etti.

Böylece kurum içerisinde fidan bağışının önemi ve manevi değeri bir kez daha akıllara gelirken ülkemizin yeşil örtüsü genişlemiş oldu.

basoglu-kablo-dunyayi-guzellestiren-agaclarin-varligini-hediye-etti

Başoğlu Kablo Yangınla Her Açıdan Mücadele Ediyor

Başoğlu Kablo, büyük Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sonucunda ortaya koyduğu yangın esnasında 180 dakika boyunca alev altında çalışabilen, yüksek sıcaklıklarda ve alev içerisinde izolasyon zayıflaması ve damlama yaşamaksızın güvenle çalışan kabloları ile neredeyse dünya çapında biliniyor.

Sürekli geliştirdiği yangına dayanıklı kablolarıyla yangınların daha büyük felaketlere dönüşmesine engel olan Başoğlu Kablo, son zamanlarda ülkemizde çok büyük tahribatlara sebep olan orman yangınları ile de TEMA Vakfı’na yaptığı fidan bağışlarıyla mücadele ediyor.

Tahrip olan ormanlar yerine yeni ağaçların tohumlarını toprakla buluşturan Başoğlu Kablo, hem gelecek nesillere hem de ülkemizin geleceğine nefes veriyor.