basoglu-kablo-personel-motivasyonunu-arttirmak-icin-mangal-partisi-organize-etti

43 yıldır ürettiği kablolarla yaşamın enerjisini taşıyan Başoğlu Kablo; Bolu, Manisa, Çerkezköy lokasyonlarındaki tüm fabrikalarında, güzel bir yaz hatırası olarak kalacak “Mangal Partisi” organize ederek personelinin kalbine de dostluk taşıdı. Gün boyu yemek eşliğinde tatlı sohbetlerle motivasyon toplayan Başoğlu Kablo çalışanlarının keyfi görülmeye değerdi.

12 Eylül’de Başoğlu Kablo üretim tesisleri; Çerkezköy, Bolu, Manisa illerindeki fabrikalarda eşzamanlı olarak yapılan Mangal Partisi’nde, personel çalışma hayatında “ailem” dedikleri markanın çatısı altında birlik olmanın keyfini yaşayarak stres attılar.

mangal-partisi

Kablo Üretiminde Başarının Sırrı; Baştan Sona Sinerji

Hiç durmadan devam eden Ar-Ge aşkıyla geliştirdiği kabloları tüm dünyada boy gösteren Başoğlu Kablo, çalışan sadakatini sağlamış kurumsal yapısıyla, yüzlerce çalışanını ailenin parçası yapmayı da başarıyor.

Özellikle kablo sanayi ve elektrik sektöründe, lider üreticiler arasında gösterilen Başoğlu Kablo, markanın büyümesindeki en önemli etkenlerin başında, en alttan başlayarak idari yönetime kadar tüm çalışanların, yalnızca iş için değil, tüm hayatı paylaşmak için bir araya gelmiş mutlu ve güçlü bir takımdan geçtiğini belirtiyor.

basoglu-kablo-calisanlari-mangal-partisi-icin-yonetim-kuruluna-tesekkur-etti

Sağlıklı çalışma ortamı sunulan, takdir gören, sevildiğini hisseden, sıkı çalışmak gibi eğlenmeyi de beraber deneyimleyen çalışanlar, yönetime bu güzel gün için teşekkür etti.

Personeli için sık sık düzenlediği benzer organizasyonlarla oluşturduğu sinerjiyi, ürün kalitesinden satış sonrası hizmetlere kadar tüm sürece yansıtmayı başaran Başoğlu Kablo yönetim kadrosu; takım ruhunu yerleştirecek bu tür organizasyonların gücüne ve etkisine inandıklarını, çalışanlarının kendilerini özel hissetmelerinden duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getiriyor.

basoglu-kablo-calisanlari-mangal-partisiyle-guzel-bir-gun-yasadilar

Vizyoner Bir Bakış Açısına Sahip Olmanın İlk Şartı; Mutlu Bir Takım Yaratmaktır

Organizasyonlarla ilişkin açıklama yapan Başoğlu Kablo Onursal Başkanı Halil İbrahim Başoğlu, insana değer vermeden değerli bir şey üretilemeyeceğini söyleyerek ekliyor;

“Bir sanayici için ticari başarı şüphesiz önemlidir. Ancak bizim için personelimizin sabah evden çıkarken mutluluk duyarak işine gelmesi, mesai bittiğinde evine giderken de buradan huzurla ayrılması en az o kadar önemlidir.

basoglu-kablo-calisanlari

Her çalışanımızın iki evi olduğunu bilmesini istiyoruz. Çünkü; gerçek ve kalıcı başarı için, geleceğe emin adımlarla ilerlemek ve yarına ait vizyoner bir bakış açısı yakalamak için ilk şart, mutlu bir takım, birlikte başarma duygusuna sahip bir ekip yaratmayı başarabilmektir.”

Silikon kablolar, profil-contalar, inşaat, beyaz eşya, aydınlatma, demir çelik-cam sanayi, otomotiv-raylı taşımacılık, madencilik, sağlık, gıda, gemi inşası, makine ve elektrik sanayisine yönelik ürünleriyle, 43 yıldır ürün kalitesini koruyarak sektöre öncülük eden Başoğlu Kablo ve Profil Sanayi, endüstrinin önce insana dokunması ve faydalı olması gerekliliği bilinciyle, sosyal sorumluluklar alanında en güzel örnekliği sergiliyor.