basoglukablo-kiz-ogrencileri-is-hayatina-hazirliyor

Başoğlu Kablo, Bolu Bağışçılar Vakfı Zehra Taşman Kız Öğrencilere Destek Projesi kapsamında kız öğrencilere yaz boyunca staj desteği vereceğini açıkladı.

Başoğlu Kablo Genel Müdürü Tolga Başoğlu’nun da mütevelli heyetinde yer aldığı Bolu Bağışçılar Vakfı Zehra Taşman Kız Öğrencilere Destek Projesi kapsamında öğrencilere staj verecek kuruluşlar arasına girdi.

basoglu-kablo-fabrika

Çalışmaları tamamlanan proje kapsamında, Bolu Bağışçılar Vakfı Genel Sekreteri Öznur Akkaya Aktaş, projenin akademik danışmanı Prof. Dr. Dündar Yener, proje sorumlusu Burcu Şimşek BOLÇİ ile bir araya gelen Başoğlu Kablo İnsan Kaynakları Müdürü Selma Kurt yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Başoğlu Kablo olarak; Türk kablo sanayiinde, Dünya çapında bir marka olmanın ve bu başarıyı sürdürülebilir kılmanın yanı sıra, ülkemizin en önemli iş gücünü oluşturan kadınlarımızın yarınlarına katkı sunmayı da misyon olarak benimsiyoruz.

Toplumların geleceğini inşaa eden kadınların, iş hayatına sunacağı katkının, gücün ve estetiğin, ülkemizi başarılı yarınlara hazırlayacağına inancımız tam. Bu kapsamda, Bolu Bağışçılar Vakfı’nın, Zehra Taşman Kız Öğrencilere Destek Projesi’nde yer alacağımız için büyük mutluluk duyuyoruz.

Bünyemizde staj yapacak kız öğrencilerin verimli bir staj dönemi geçirmeleri ve Başoğlu Kablo’yu tüm iş yaşamları boyunca sıcak bir duyguyla hatırlamaları bizi son derece memnun edecek.”

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.