agid-2019-haber-gorseli

AGİD (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) tarafından gelenekselleşen yemekli sektör toplantısı 05 Şubat’ta CVK Park Bosphorus Otel’de gerçekleşti.

fahir-gok-agid-2019-gorselÇok sayıda basın mensubunun ilgi gösterdiği toplantıda AGİD Başkanı Fahir Gök, 2018 yılında yapılan çalışmalara ilişkin değerlendirmeler ve 2019 yılı hedefleri ve derneğin yönetim organı üyelerini, bir slayt gösterisi eşliğinde misafirlerle paylaştı.

Başkan Fahir GÖK, üyeler ve basın mensuplarına hitaben yaptığı konuşmada dernek olarak 2018 yılında yoğun bir çalışma içinde olduklarını, yapılan çalışmalardan en önemlisinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile yürütüldüğünü belirtti. Çalışma kapsamında TV kamu spotu olarak hazırlanan tanıtım filminin Motto’su ise;

AGİD Eğitim Filmi

Saklamayın, Atmayın, Dönüştürün. Doğa Kazansın, Geleceğimiz Aydınlansın”

Aydınlatma sektörünün önde gelen firma ve kuruluşlarının yer aldığı geceye; Sektörüm Dergisi adına Genel Yayın Yönetmeni Nurşah Sunay ve Marmara Bölge Müdürü Gülcihan Karataş katılırken; ATMK (Aydınlatma Türk Milli Komitesi) Başkanı Prof. Dr. Sermin Onaygil, Signify Kamu İlişkiler Müdürü Ahmet Soylu, Pelsan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Göğüş, AYDSİAD (Aydınlatma Sanayici ve İş adamları Derneği) Başkanı Yaşar Demir, Yapım Elektrik Ayten Özer, Argesys Elektronik Alex Seyis, Kendal Elektrik Kendal F. Aksoy, Galata Elektronik Ahmet Acar gibi birçok önemli isim de yerini aldı.

Haber kaynağı: Sektörüm Dergisi

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.