arselin-yeni-acil-cikis-yonlendirme-armaturu-onled-lite-1

Güçlü referansları ve acil aydınlatma sistemleri üretiminde 20 yılı aşkın tecrübesi ile bilinen Arsel markası sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap veren geniş ürün yelpazesine bir yeni model daha ekledi. Onled-Lite ismiyle pazara sunulan acil çıkış yönlendirme armatürü uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilecek kadar dayanıklı bir endüstriyel tasarıma sahip.

Önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi acil çıkış aydınlatma ve yönlendirme sistemleri can güvenliği ve acil durumların sağlıklı yönetilmesi için her binada olması gereken zorunlu malzemeler grubuna giriyor.

onled-lite-acil-cikis-armaturu-1

Elbette bu malzemelerin binalarda bulunması yeterli olmuyor. Ürünlerin ihtiyaç anında devreye girecek kadar uzun ömürlü ve dış etkenlerden kendini koruyacak kadar sağlam olması gerekiyor.

Acil aydınlatma sistemleri üreticisi olan Arsel firmasının diğer ürünleri gibi Onled-Lite da bu önemli gereklilikleri sağlıyor. Ürünün gövdesi otomotiv parçalarında ve koruma kasklarında kullanılan ABS plastiğinden oluşuyor. Böylece elektronik yapı dış etkenlerden özenle korunuyor.

Batarya seçimi markanın tüm modellerinde olduğu gibi şarj edilebilir nickel-cadmium olarak yapılmış. Bu batarya çeşidi özellikle uzun süreler tükenmeden çalışabilmesi ile taşınabilir cihazlarda sıkça tercih ediliyor.

Ürünün etiket paneli ise yine beyaz akrilik üzerine baskı uygulaması ile üretilmiş. Aydınlatma ise 6500°K beyaz ışıklı LED ampul ile güçlü ve karanlıkta dikkat çekici bir şekilde sağlanıyor.

Onled-Lite şık tasarımı ve uzun ömürlü üretim standartları sayesinde ekonomik oluşu ile pazarın en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olacak gibi görünüyor. Ürün; yangın çıkış kapıları, ofisler, toplantı odaları, resepsiyon alanları, alışveriş merkezleri, oteller, barlar, restoranlar, eğlence kulüpleri, üniversiteler, yurtlar ve okullar gibi çeşitli kullanım alanlarına hitap edecek yeterliliği ile projelere de hitap ediyor.

Onled-Lite tüm kalite değerlendirmelerinin ardından pazarda tüketicilerinin hizmetine sunuldu ve mevcut ürünlere alternatif olarak alıcısını bekliyor.

Acil aydınlatma ve yönlendirme malzemeleri ihtiyaçlarınızı konunun uzmanı üreticilerden olan Arsel markasından temin edebilir, binalarınızda ve projelerinizde sağladığınız güvenlikten emin olabilirsiniz.