basoglu-kablo-tolga-basoglu-arcelik-odul-toreni-gorseli-3

Arçelik tarafından her yıl düzenlenerek gelenekselleştirilen Arçelik A.Ş. Yardımcı Sanayi Performans Ödülleri 22 Şubat  tarihinde Fenerbahçe Arena’da düzenlenen tören ile sahiplerini buldu.

basoglu-kablo-tolga-basoglu-arcelik-odul-toreni-gorseli

Yatırımlar, Başarı ve Enerji Verimliliği olmak üzere üç ana kategoride ödül alan başarılı sanayiciler ve Arçelik yönetim kadrosu gecede yerini aldı.

Performans bazlı değerlendirmelerde, yardımcı sanayicilerin yıl içerisindeki verimlilik, kalite, işbirliği ve finansal yeterlilik gibi bir dizi kriterleri puanlandı.

Elektrik sektörünün lider firmalarından Başoğlu Kablo, başarı ödülleri kategorisinde, 2017-2018 Gümüş Küre’yi almaya hak kazandı.

Başoğlu Kablo adına ödülü alan, Genel Müdür Tolga Başoğlu; kaliteli ve güven veren bir hizmet anlayışının, Arçelik gibi bir marka ile yıllarca birlikte üretmenin kilit noktası olduğunu söyledi..

1980 yılından bu yana, inşaat, beyaz eşya, aydınlatma, demir çelik ve cam sanayi, otomotiv, raylı taşımacılık madencilik, elektrik ve makina gibi birçok sektöre hizmet veren Başoğlu Kablo, Amerikan UL onaylı silikon ve PVC kablo imalatını yapan Türkiye’deki ilk firmadır.

Güneş enerjisi sistemlerinde kullanılan “Fotovoltaik (Photovoltaic)” Kablo üretimine “BAŞOĞLU SOLARATM” markası altında başlamış ve ürünlerin TÜV sertifikası ile de belgelendirmiştir.


Silver Globe Award From Arçelik To Başoğlu Kablo

Arçelik Co. Ltd. Supporting Industry Performance Awards which has been traditionalized by the annual organisation of Arçelik were presented to the winners with a ceremony held on 22 February at Fenerbahçe Arena.

basoglu-kablo-tolga-basoglu-arcelik-odul-toreni-gorseli-2Successful industrialists and Arçelik management staff, who received awards in three major categories, including Investments, Success and Energy Efficiency, took their place in the night.

In performance-based assessments, a number of criteria were scored, such as productivity, quality, cooperation and financial competence of supporting industrialists throughout the year.

Başoğlu Kablo, one of the leading companies in the electricity sector, was entitled to receive the 2017-2018 Silver Globe prize in the category of achievement awards. General Manager Tolga Başoğlu, who received the award on behalf of Başoğlu Kablo, said that quality and assuring service concept is the key point of producing together with a brand like Arçelik.

Since 1980, Başoğlu Kablo has been serving in many sectors such as construction, household appliances, lighting, iron steel and glass industry, automotive, rail transportation, mining, electricity and machinery, and is the first company in Turkey to manufacture American UL approved silicone and PVC cable.

Started the production of “Photovoltaic (Photovoltaic)” Cable that is used in Solar Energy Systems under the brand “BAŞOĞLU SOLARATM” and certified the products with TÜV certificate.