antalyada-mutlusan-ruzgari

Elektrik sektörünün önemli oyuncularından olan Mutlusan, Partner Fuarcılık’ın organize etmiş olduğu “Electrolighting Fair” fuarında yerini aldı. Organizasyon, 8-10 Mayıs tarihleri arasında, Antalya’nın gözde otellerinden birinde gerçekleşti. İhracatı geliştirme ve artırma amacıyla her yıl düzenlenen Electrolighting Fair, bu yıl da yalnızca yabancı ziyaretçilere kapısını açtı. Yurt içi ve yurt dışında sektörle ilişkili fuarlara katılım sağlamaya özen gösteren Mutlusan, her fuarda olduğu gibi Antalya fuarında da şık tasarımı ve gösterişli standıyla ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü.

Geniş ürün yelpazesiyle bilinirliği yüksek olan marka; kablo kanalları, anahtar-priz grubu, pano-otomasyon ürünler, endüstriyel ürün grubu ve tesisat malzemeleri gibi birçok ürün çeşidini sergiledi.

genis-urun-yelpazesiyle-bilinen-marka-fuarda-bircok-urun-cesidini-sergiledi

Gelişim ve değişimin sıkı takipçisi olan Mutlusan, yeni çıkacak ürünlerin tanıtımını da fuarda ziyaretçilerine aktarmayı ihmal etmedi. Yönetim Kurulu Üyesi Gündüz Kaçmaz’ın katılım gösterdiği fuarda hem iş ortaklarıyla bir araya gelinip sohbet edildi hem de yeni iş bağlantıları oluşturulup verimli görüşmeler sağlandı.

Dünya’nın birçok yerinden gelen ziyaretçiler, elektrik sektörünün önde gelen markalarıyla tek noktada buluşma fırsatı yakalayıp iş planı eylemlerine yönelik verimli görüşmeler gerçekleştirdi.

Mutlusan standı; Azerbaycan, Kosova, Sırbistan, Cezayir, Tacikistan, Kazakistan, Romanya, Polonya, Bulgaristan, Libya, Makedonya, Burkina Faso gibi dünyanın pek çok farklı noktasından gelen ziyaretçileri ağırladı. Mutlusan ailesi, başarılı bir fuarı daha geride bıraktı.