alves-kablonun-destekledigi-yeni-mahalle-alves-kablo-ampute-futbol-kulubu-basaridan-basariya-kosuyor

Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle ülkesine ve topluma fayda sağlamak için çalışan Alves Kablo’nun desteklediği Yenimahalle Alves Kablo Ampute Futbol Kulübü kısa süre içerisinde büyük bir ilerleme kaydederek başarılarıyla adından söz ettiriyor.

Alves Kablo Yönetim Kurulu Başkanı ve Yenimahalle Alves Kablo Ampute Futbol Kulübü Başkanı Hikmet Alabıcak;

“Alves Kablo olarak tüm faaliyetlerimizde ülkemize katkıda bulunmaya, toplumumuz için bir değer yaratmaya odaklanıyoruz. Bu anlamda desteklediğimiz Yenimahalle Alves Kablo Ampute Futbol Kulübümüz kurulduğu günden bu yana kısa sürede çok büyük bir ilerleme kaydetti. 2019-2020 Ampute Futbol 2.Ligi ve 2020-2021 Ampute Futbol 1.Ligi Şampiyonu olarak Başkentimizi bu alanda gururla temsil etti” açıklamasında bulundu.

alves-yonetim-kurulu-baskani-ve-yenimahalle-alves-kablo-ampute-futbol-kulubu-bakani-hikmet-alabicak

Ankara’da kurduğu kablo fabrikası ile Cumhuriyet tarihinde bir ilki gerçekleştiren Alves Kablo’nun, ilklere imza atmaya devam edeceğini ifade eden Alabıcak;

“Ampute futbol takımımız kısa zamanda Ankaralıların sevgisini ve saygısını kazandı. Belediye başkanlarımız, bürokratlarımız başta olmak üzere çok yoğun bir ilgi ile karşı karşıyayız. Bu başarının altında herkesin imzası var. Ankara olarak takımımıza sahip çıktığımız müddetçe çok daha büyük başarılar kazanacağız” dedi.

yeni-mahalle-alves-kablo-ampute-futbol-takimi

Yurt dışı ve yurt içinden gerçekleştirdikleri yeni transferlerle yine başarılı bir sezonun kendilerini beklediğini söyleyen Alabıcak;

“Takımımızla tüm engelli kardeşlerimize örnek olduk, onları spora teşvik ettik, eğer isterlerse neler başarabileceklerini gösterdik.

Bu sezonda da yeni transferlerimizle yine büyük zaferlere imza atacağız. En büyük amacımız, kulübümüz aracılığı ile engelli sporcularımızın sesi olabilmek, bu konuda bir farkındalık yaratmak ve ülkemizde sporun ve sporcunun gelişimine katkı vermektir” diye konuştu.

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.