alves-kablo-yonetim-kurulu-baskani-hikmet-alabicak-gun-birlik-olma-gunu

Alves Kablo Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Hikmet Alabıcak, Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 11 ilin büyük bir yıkıma uğradığı depremlerin ardından; “Ülkemizi derinden sarsan deprem felaketi nedeniyle milletimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Bu zor günlerde Alves Kablo olarak, ilk andan beri tüm gücümüzle milletimizin yanında olduk. Yaralarımızı hep birlikte sarıp, bu zor günlerin üstesinden geleceğiz” dedi.

sismograf-deprem-olcer

Alabıcak; “Gün Birlik Olma Günü”

Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Alves Kablo olarak her zaman olduğu gibi bugün de milletimizin hizmetinde olacağız.

Dayanışma için hemen harekete geçerek gıda ve ihtiyaç maddeleri taşıyan yardım tırlarımızı bölgeye ulaştırdık. Kızılcahamam Park Termal Otel ve Kızılcahamam Başak Termal Otel’de yaklaşık  80-100 depremzedemizi misafir ediyoruz.

Sektörümüzün çatı kuruluşu EMSİAD (Elektrik Malzeme Satıcıları ve İş İnsanları Derneği) iş birliği ile 11 ilimizde de hayat normal akışına dönene kadar her türlü yardımla bölge halkının yanında olacağız” açıklamasında bulundu.

Türkiye’nin yardım konusunda tam bir dayanışma örneği gösterdiğini ifade eden Hikmet Alabıcak; “Milyonlarca insanımızın etkilendiği bir felaketten söz ediyoruz. Bölgedeki insanlarımız uzunca bir süre desteğe ihtiyaç duyacak.

Bu nedenle deprem bölgesine olan yardımlar uzun soluklu olarak düşünülmeli, tek bir ihtiyaç sahibi kalmayana dek devam etmelidir” diye konuştu.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.