alves-kablo-kibrista-gold-bayileriyle-bir-araya-geldi

Türkiye’nin en genç ve iddialı kablo firmalarından Alves Kablo, Kıbrıs’ta düzenlediği organizasyonda bayileriyle bir araya geldi. 16-18 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Kıbrıs Bayi Toplantısı’nda firma “Gold Bayi” statüsündeki iş ortaklarını Lord’s Palace Hotel’de ağırladı.

Alves Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karamercan ile Alves Kablo Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Alabıcak’ın da katılım gösterdiği toplantıda 2022 yılının değerlendirmesi yapıldı ve yeni yıl stratejileri görüşüldü.

Ayrıca kurulduğu günden bu yana yerel ve global sektörde inovatif ürünleriyle öne çıkan Alves Kablo’nun detaylı bir Ar-Ge çalışması sonucunda üretime geçtiği, yeşil enerji konusundaki yatırımı solar kablolar da etkinlikte tanıtıldı.

alves-kablo-kibris-gold-bayi-toplantisi

Toplantının oldukça verimli geçtiğini ifade eden Alves Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karamercan;

Alves Kablo ailesi olarak 2023 yılında “Gold Bayi” statüsü ile çalışacağımız iş ortaklarımız ile 2022 yılının değerlendirmesini yaptığımız, 2023 yeni üretim ve satış stratejilerimizi belirlediğimiz bayi toplantımızı başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Katılım sağlayan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ediyor başarılı ve birlik içinde geçireceğimiz bir 2023 yılı diliyoruz” dedi.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.