alves-kablo-cumhuriyetin-yuzuncu-yilini-bayileriyle-kibrista-kutladi

Türkiye’nin lider kablo firmalarından Alves Kablo, 27-30 Ekim tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenlediği organizasyonda bayileri ile bir araya geldi. İş ortaklarını ve ailelerini The Arkın İskele Hotel’de ağırlayan firma, dopdolu bir programla hem Cumhuriyet’in 100. yılını hem de başarılı geçen sezonu kutladı.

Alves Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karamercan ile Alves Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hikmet Alabıcak’ın da katılım gösterdiği Alves Kablo Bayi Buluşmaları 2023 yılının değerlendirmesi yapıldığı, yeni yatırımların ve 2024 stratejilerinin görüşüldüğü toplantı ile başladı.

alves-kablonun-duzenledigi-organizasyonda-plaket-takdim-edildi

40’tan Fazla Ülkeye Alves Kablo Ürünlerini Göndermenin Gururunu Yaşıyoruz

Konuşmasında; “Ne mutlu bize ki, 100 yıl önce atalarımızın emaneti olan Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına birlikte adım atacağız” diyen Alves Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karamercan, “Üreten bir toplum, dışa bağımlılığı azaltan her hamle ve yatırım aslında özgür bir milletin ayakta kalmasının en önemli yapı taşıdır. 2020 yılında başlayan bu yatırım ve sanayicilik hamlemizde bugün tüm Türkiye’ye ve 40’dan fazla ülkeye Alves Kablo ürünlerini göndermenin ve hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz” açıklamasında bulundu.

alves-kablo-bayileriyle-kibrista-orgaznizasyon-duzenledi

Türkiye’nin dört bir yanındaki Alves Kablo bayilerini buluşturan etkinlikte davetliler 3 gün boyunca şehir turları ve renkli konserlerle unutulmaz bir hafta sonu geçirdi.

Candan Erçetin ve Cihan Çobanoğlu’nun sahne aldığı organizasyonda Cumhuriyet Bayramı coşkusunu hep birlikte yaşayan konuklar, 100. yıla özel sürpriz çekiliş ile birbirinden değerli hediyeler kazandı.