alves-kablo-solar-kablolari-irak-erbilde

Türkiye’de kablo sektörünün en genç ve iddialı oyuncularından Alves Kablo, Irak’ın Erbil kentinde 24-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek Construct Iraq 2022‘de ürün ve projelerini sergileyecek. Erbil Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek olan organizasyonda inşaat sektörünün tüm paydaşları bir araya gelecek.

alves-kablo-solar-kablolari-ile-irak-erbilde-fuara-katiliyor

Alves Kablo Irak’taki en büyük inşaat endüstrisi fuarı Construct Iraq’da yerini alarak, dünya standartlarındaki en yeni ürünlerini ziyaretçiler ve sektör profesyonelleriyle buluşturacak. Orta Doğu, Afrika, Asya, Türk Cumhuriyetleri ve Avrupa başta olmak üzere 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan Alves Kablo’nun yeşil enerji konusundaki yeni yatırımı solar kablolar da fuarda tanıtılacak.

Orta Doğu’nun en büyük firmalarının bir araya geldiği, bölgenin en prestijli fuarlarından Construct Iraq’a geçtiğimiz yıl katılarak iş hacmini ve marka bilinirliğini arttıran Alves Kablo, bu yıl tanıtacağı yeni ürünleriyle bölgedeki istikrarını sürdürmeyi hedefliyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.