alves-kablo-bayi-toplantisi-deniz-karamercan

Kablo sektöründe kısa sürede Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan ve yaptığı yatırımlarla her geçen gün daha da büyüyen Alves Kablo, “Gelişmeyen Kaybeder” mottosuyla bayileri için geliştirdiği yeni nesil Bayi İletişim Sistemi’ni (BİS) hayata geçirdi.

İstikrarlı hizmet ve rekabetçi fiyat politikasının sürdürülebilirliği için sürekli yatırım yapan ve  bayileriyle gerçekleştirdiği iş ortaklığının öneminin her zaman altını çizen Alves Kablo, bayiler arası diyaloğun ve ticaretin gelişmesini hedefleyen yeni bayi politikası Bayi İletişim Sistemi’ni bayilerinin hizmetine sundu. Proje geçtiğimiz Kasım ayında Kıbrıs’ta gerçekleşen bayi toplantısında katılımcılara detaylı olarak aktarıldı.

Google Play ile App Store’dan mobil telefonlara indirilerek ya da web sitesi üzerinden giriş yapılarak ulaşılabilen Alves BİS, bayilerin kendi aralarında sistem üzerinden iletişime geçmelerini mümkün kılarak stok eksikleri, anlık ihtiyaçlar, kampanya ve ürün tedarik edilmesi konularında kolaylık sağlayacak.

Bayilerin kendi aralarında iletişimini sağlayarak iş yapma kapasitelerini arttırmayı amaçlayan BİS, 2022 yılı Ocak ayı itibarıyla aktif olarak kullanıma açılacak.

Alves BİS ile tüm bayiler stok eksiklerini, anlık ihtiyaçlarını bu uygulama üzerinden diğer bayiler ile paylaşacak ve böylece stok eksiklerinden ya da temin sürelerinden ötürü kaybedilen işlerin önüne geçilecek.

Sistem sayesinde Türkiye’nin dört bir yanındaki bayiler adeta dev bir depo oluşturarak birbirlerinin tüm stok bilgilerine ulaşıp ihtiyaçlarını hızlıca karşılayabilecek.

Müşterilerini bölgelerinde rakiplerine karşı korumayı ve desteklemeyi ilke edinen Alves Kablo, BİS üzerinden yayınlayacağı duyuru ve düzenli kampanya çalışmalarıyla da bayilerine çok daha uygun fiyatlarla stok tutma imkanı verecek.

Alves BİS içerisinde sipariş takibi, siparişlerin üretim durumu, cari hesap ekstreleri, bayiler arası haberleşme, kalite belgeleri, emtia bilgileri, güncel fiyat iskontoları ve rakip karşılaştırmaları gibi bilgiler de yer alacak.