aluminyum-profil-govdeli-orion-acil-yonlendirme-armaturu

Güvenlik sektörünün uzman markası Arsel Elektronik’in tüketicilere sunduğu Orion acil aydınlatma armatürü; otellerden yurtlara kadar tüm mekanlarda güvenle kullanılıyor. Sıva altı ve sıva üstü seçenekleriyle gelen Orion, acil çıkış ihtiyaç anlarında yaşamı koruma görevini başarıyla yerine getiriyor.

Acil çıkış yönlendirme armatürleri, hiç ihtiyaç duymamayı ümit etsek de, olası tehlike senaryolarında hayatta tutan, can ve mal kayıplarının önüne geçen en önemli ürün gruplarından birini oluşturuyor.

Bu önemli üründe, üzerinde en hassas şekilde durulması gereken nokta ise şüphesiz ihtiyaç anında herhangi bir kötü sürpriz ihtimalini ortadan kaldıracak malzeme ve tasarıma sahip olmasıdır. Orion yönlendirme armatürleri teknik özellikleri ve tüm bileşenleri ile tüketicilerin ilk tercihi oluyor.

arsel-elektronik-orion-siva-ustu-acil-yonlendirme-armaturu

Orion Armatürler Özellikleriyle Ön Planda

AVM’ler, okullar, ofisler, yangın çıkış kapıları gibi alanlarda kullanılan Orion; alüminyum gövde profiline ve ABS yan kapaklara sahip. Tüm modellerinde nikel-kadmiyum bataryaya sahip üründe, 6500K beyaz ışıklı LED ampul kullanılıyor.

Sürekli ve kesintide veya 1-3 saatlik kesintide yanan modellerden dilediğinizi, mafsallı montaj aparatıyla tavana, kapı üstüne veya duvara monte etmek mümkün. 5 mm’lik şeffaf akrilik difüzörlerle tasarlanan Orion serisinde ışık kaynağı LED’ler, profil içerisindeki pleksi boyunca ışıma yaparak üzerindeki figürü aydınlatıyor.

Orion; bataryasını ve güç kaynağını içinde barındıran bağımsız bir acil yönlendirme armatürüdür. Orion’da continius şarj yöntemi ile piller sürekli dolu ve hazır halde tutulur.

Şebeke besleme gerilimi  220 volt AC 50 hz ile standartları korur. Ayrıca büyük kentlerde sıkça karşılaşılan bir soruna, 285 volta kadar dalgalanmalara da dayanıklıdır.

150 volt altında acil aydınlatma moduna ve 185 volt üzerinde şarj durumuna geçen Arsel Orion serisi; CE belgeli ve ISO 9001-2000 kalite yönetimi çerçevesinde TS 8710 EN60598-2-22 standardında üretiliyor.