almeranin-anahtar-priz-serisi-dogu-bircok-dekorasyonda-tercih-ediliyor-2

Almera’nın sevilen anahtar-priz serilerinden “Doğu Serisi” sade ve modern tasarımı ile birçok dekorasyon tarzından tam not alıyor.

Sade ve şık tasarımı ile dekorasyonlara estetik bir atmosfer kazandıran Doğu Serisi, inovatif fonksiyonları ile de diğer anahtar-priz serilerinden ayrışıyor.

Birçok ev ve ofis dekorasyonuna ayak uydurabilecek sade çizgileriyle projelerin ve son tüketicinin ilk tercihlerinden biri haline gelen Doğu Serisi; karanlıkta rahatlıkla bulunabilme özelliği de taşıyor. Seride bulunan anahtarlar üzerinde yanan ışıklar, tüketiciye gece karanlıkta kolaylıkla ışık açabilme konforu sunuyor.

Kalitesi, şık tasarımı ve kullanıcı dostu özellikleri ile pazarda beğenileri üzerine toplayan Doğu Serisi anahtar olarak ışıklı ve ışıksız olmak üzere 2 farklı seçeneğe sahip vavien, permütatör, ışık açma-kapama, zil botunu ve kapı otomatiğini barındırıyor.

Doğu Serisi prizler ise priz, topraklı priz, çocuk korumalı priz, dişi/erkek TV anten prizi, uydu prizi (SAT), numeris telefon prizi, data priz ve dimmerdan oluşuyor. Almera, kişiselleştirilmiş kullanımı göz önünde bulundurarak Doğu Serisi için yatay/dikey ve üçlü, dörtlü olmak üzere çeşitli varyasyonlarda çerçeve de üretiyor.

almera-elektrik-dogu-bati-modeli-siyah-beyaz-elektrik-anahtari-gorseli

Doğu Serisi En Karanlık Ortamlarda Bile Aydınlığa Yönlendiriyor

Almera tarafından en güzel dekorasyonları taçlandırmak üzere üretilen Doğu Serisi, şık tasarımı ve modern çizgileri ile gündüzleri; en karanlık ortamlarda bile ışığa giden yolu rahatlıkla gösteren ışık ayrıntısı ile geceleri kullanıcısını tatmin ediyor.

Anahtar ve prize yönelik tüm ihtiyaçları karşılayan seri, içerisinde barındırdığı anahtarların hepsinde mavi ışık seçeneğini sunuyor. Böylelikle kullanıcı, bulunduğu ortamın yerleşim düzenini hiç bilmese bile karanlıkta herhangi bir kaza yaşamadan ışıkları açabiliyor. Anahtar pazarına bu yaratıcı ve kullanıcı dostu yaklaşımı getiren Doğu Serisi, başta çocuk odaları olmak üzere birçok dekorasyonda tercih ediliyor.

Kaliteli üretim süreçleri sonucunda tüketici ile buluşan Doğu Serisi; kapaklı/kapaksız, topraklı ve çocuk korumalı priz modelleri ile de güvenli yaşam alanlarının en büyük destekçisi haline geliyor. Elektrik kaçaklarının ortaya koyduğu tehlikeli kaza riskleri, Doğu Serisi prizler ile en aza indiriliyor.

Almera’nın estetik görünümü, kaliteye bağlı güvenliği ve konfor sunan fonksiyonları ile pazarda çok sevilen Doğu Serisi, çeşitli dekorasyon tarzlarında ve yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilmeye devam ediyor.