almera-elektrik-electrolighting-fuarinda-ziyaretcilerini-agirladi

2002 yılında ürerime başlayan Almera Elektrik yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda adını duyurmaya son hızda devam ediyor. Elektrik anahtarı ve priz serilerinin üretimlerinde de başarılarını izlemeye devam ettiğimiz, dünya standartlarına ulaşan AR-GE çalışmaları ile ses getiren Almera Elektrik, 8 – 9 – 10 Mayıs tarihlerinde Antalya’da gerçekleşen fuarda ziyaretçilerini ağırladı.

8-9-10 Mayıs 2023 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek ’de 2600 M2’lik alanda düzenlenen Electrolighting Fuarı; Orta Asya, Balkanlar, Avrupa ve Afrika’dan gelen misafirleri Türkiye’nin önde gelen üreticileriyle bir araya getirdi.

electrolighting-fuarinda-almera-elektrik-standina-ilgi-yogundu

B2B formatında düzenlenen fuar, niş organizasyonuyla, iş ve ticaret vizyonuna ek olarak katılımcı ve yurt dışı ziyaretçilerinin etkinlik boyunca bir arada tutan bir etkinlik olarak öne çıktı.

Almera Elektrik Türkiye’nin Devleriyle Bir Arada   

Antalya’da gerçekleşen fuar, elektrik ve aydınlatma sektörünün devlerini bir araya getirdi. Yerli ve yabancı katılımcılar ve ziyaretçilerin birlikte vakit geçirerek ticari ilişkilerin kurulmasının amaçlandığı fuarda, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için günümüzün ileri teknolojilerini kullanan, müşteri memnuniyeti politikaları ile de ayrıca göz dolduran Almera Elektrik’te katılımcılar arasındaydı.

yogun-ve-basarili-bir-fuar-geciren-almera-elektrik-standi-ziyaret-edenlerle-gorusmeler-yaparak-urunler-hakkinda-bilgiler-verdi

Uluslararası elektrik ve aydınlatma sektörünün en iyilerini buluşturan organizasyon, önceki senelerde de olduğu gibi yurtiçi ziyaretçi almaması gözlerden kaçmadı. Niş bir organizasyon olduğu bilinen fuara, üretim yolculuğuna İstanbul’da başlayan ve daha sonra Tekirdağ – Hayrabolu’daki tesislerinde devam eden, günümüzün en ileri seviye teknolojisine ulaşmış makine parkurunu kullanan Almera Elektrik, markasını temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Çiçek ve Fabrika Müdürü İnci Kıyak katıldı.

Almera Elektrik İhracat kapasitesini arttırma hedefinde 

Electrolighting Fuarı, B2B formatı ile ziyaretçilerinin ihracat oranlarına katkı sağlıyor. Birçok kıtadan katılımcı ve ziyaretçilerine kapılarını açan fuarda, müşteri memnuniyetine önem veren Almera Elektrik’te çok sayıda yabancı müşterisini ağırladı. Ziyaretçiler ile tek tek ilgilenen Almera Elektrik Fabrika Müdürü İnci Kıyak yaptığı açıklamada; ihracat hedefli çalışmalarının artarak devam edeceğini ve bu fuar gibi uluslararası etkinliklerde daha çok görüneceklerini söyledi.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.