mutlusan-moduler-seri-anahtar-ve-prizler

Yenilikçi ve Kaliteli ürünleri ile sektörünün önde gelen markası Mutlusan, yeni ürünü Modüler Anahtar ve Prizleri pazara sundu.

Şık tasarıma ve geniş fonksiyonlara sahip Mutlusan Modüler Anahtar-Priz Serisi, modern yaşam alanlarının farklı ihtiyaçlarına, aynı yanıt verebilen çerçeveleri ile beklentilerin ötesine geçiyor. Çarpıcı renkler, kaliteli malzemeler ve modern tasarımla Mutlusan Modüler Seri, geleceğin akıllı evleri için tasarlandı.

titanyum-moduler-seri-anahtar-ve-priz

Evleri Kişiselleştirmenin Kolay Yolu

Mutlusan Modüler Seri ile İki modülden yedi modüle kadar tek bir çerçeve altında aynı anda birçok farklı fonksiyon bir arada. Anahtar, Priz, Data, Dimmer veya TV,  istediğiniz fonksiyonları ve renkleri seçerek, modüler sisteminizi kişileştirebilirsiniz.

siyah-moduler-seri-anahtar-ve-priz

Kullanıcı dostu, yenilikçi tasarımı ile Mutlusan modüler anahtar-priz serisi, Mimarların, elektrikçilerin ve ev sahiplerinin alışkanlıklarını değiştirmek için geldi. Türkiye’nin 81 ilinde ve eş zamanlı olarak 80 farklı ülkede satışa sunulan Mutlusan modüler anahtar-prizlere, Mutlusan bayilerinden ulaşabilirsiniz.

bronz-moduler-seri-anahtar-ve-priz

Mutlusan modüler anahtar-prizlerin ortak özellikleri:

  • Hızlı ve kolay montaj,
  • Modern tasarım,
  • Geniş fonksiyon çeşitliliği,
  • Mutlusan kalitesi.