yanmaz-ic-aksama-sahip-kaucuk-fis-priz-grubuna-yogun-ilgi

Karabük merkezli üretim tesisinde, elektrik ve şalt sektörlerine yönelik olarak kauçuk endüstriyel fiş priz grubu ürünlerin imalatını yapan Mohhler Elektrik, tüketicilerden yoğun ilgi görüyor. Mohhler fiş-priz serisi ürünlerin en çok tercih edilme nedenleri arasında prizlerin iç karkaslarının yanmaz hammaddeden imal edilmiş olması geliyor.

21 Farklı Ürünle Eksiksiz Kauçuk Fiş Priz Serisi

Hava, toz, yüksek sıcaklık gibi zorlu şartlar düşünülerek ve özellikle endüstriyel alanlar gibi ağır şartlarda kullanılmak üzere üretilen Mohhler ürünlerini, Trizafe fiş/prizler, Monofaze fiş/prizler ve Yassı fiş/prizler şeklinde 3 ana kategoride toplamak mümkün.

yirmibir-farkli-cesidiyle-kaucuk-fis-priz-grubu

230 V’a kadar monofaze fiş ve prizler, devreyi tamamlamak için faz ve nötr olarak 2 devreye ihtiyaç duyarken, daha yüksek voltajlar için tasarlanan 3 fazlı prizler trifaze olarak isimlendiriliyor. Yassı fiş prizler ise ihtiyaç olduğunda mevcut hatta bağlanmak üzere kablosuz olarak üretiliyor.

Mohhler, bu 3 ana gruptaki ürün serilerinde, bakır gibi metal ham madde dışındaki, üründe bulunan tüm mekanik aksamı kendi tesislerinde üretiyor. Bu özelliği ile kalite ve fiyat çıtasını zorladığı ürünlerinde oldukça rekabetçi bir konuma sahip.

Sanayi gelişiminde ilk akla gelen İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir gibi büyük kentlerime alternatif olarak sıra dışı konumuyla Karabük’ün üretimdeki gücü ve gelişimin de temsilcisi olan Mohhler’in, sektörde gördüğü talep gün geçtikçe artıyor.

Yanmaz İç Aksama Sahip Endüstriyel Fiş Priz ile Güvendesiniz!

Mohhler’in üretim grubundaki fiş priz serileri, dünya çapında kabul görmüş standartları sağlamanın yanı sıra, gövde iç aksamında kullanılan yanmaz malzeme onu benzerlerine oranla daha yüksek bir konuma yerleştiriyor. Endüstriyel mekanların, riskli olabilecek durumlardaki maddi kayıp maliyetlerinin, evlere kıyasla çok daha yüksek olacağı düşünüldüğünde, müşteri tercihleri arasında bu özelliğin öne çıkması hiç de şaşırtıcı görünmüyor.

yanmaz-ic-aksama-sahip-endustriyel-fis-priz-ile guvendisiniz

ISO sertifikasyon süreçlerini tamamlamış markanın CE belgesi ile tescillediği ürünlerinin başarısının arkasında uzun yıllara dayanan bir sektörel tecrübenin olduğu belirtiliyor. Elektrik sektöründe birçok global markanın tedariği ile uzun yıllar hizmet vermiş Akkaya Bilişim girişimi olarak faaliyete geçen Mohhler, tüketicilerin ne istediğini çok iyi biliyor. Düzenli olarak ar-ge çalışmalarını sürdüren marka, müşterilerinden gelen talep ve ihtiyaçları kaçırmamak için, onlarla yakın temasta kalarak pazarlama faaliyetlerine yoğunlaşmayı da ihmal etmiyor.