untel-yeni-video-serisi-ile-takipcileriyle-bulusuyor-2

Üntel Kablo San. Tic. A.Ş. marka bilinirliği ve dijital iletişim hedefleri doğrultusunda geliştirdiği ÜNTtv projesinde ilk videosunu yayınladı.

Kanalda markanın İç Satışlar ve Özel Projeler Müdürü Faruk Pullu’nun yer aldığı bir video yayınlandı. 20 seneyi aşkın süredir kablo sektöründe çalışma hayatını sürdüren Yıldız Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu Pullu; 10 senedir Üntel Kablo bünyesinde görev alıyor.

Üntel Kablo ÜNTtv projesinde ilk videosunu yayınladı.

Sözlerine Üntel Kablo’nun müşteri gruplarından bahsederek başlayan Pullu, “Müşterilerimiz arasında Türkiye’de elektrik malzemeleri tedariği konusunda çok ciddi pazara sahip elektrik malzemeleri satıcıları ve kablo toptancıları var.

Bunun dışında yine müşteri gruplarımız olarak Türkiye’nin en büyük müteahhitlik ve taahhütlük grupları ile son kullanıcılar yer alıyor. Tüm bu müşteri portföyümüze çok uzun yıllardır büyük bir zevkle elimizden gelen en iyi şekilde hizmet vermeyi sürdürüyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Türkiye’de ki Hemen Hemen Bütün Tersanelere Gemi Kabloları Veriyoruz

Ürün grupları ile ilgili konuşmasına gemi kabloları ile başlayan Faruk Pullu;  “Öncelikle gemi kabloları üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Türkiye’deki hemen hemen bütün tersanelere gemi kabloları veriyoruz. Tuzla, Yalova gibi ülkenin çeşitli farklı yerlerindeki tersaneler bizim müşterimiz.

Gemi kabloları hem ticari gemilerde hem de askeri gemilerde yoğun bir şekilde kullanılıyor. Türk Ordusu’nun MİLGEM projelerine ve son zamanlarda birçok vatandaşımızın adını sıkça duyduğu, Türkiye’nin yaptığı ilk uçak gemisi olarak lanse edilen TCG Anadolu Gemisi’ne de tüm kabloları biz verdik.” sözleri ile gemi kabloları pazarında öncelikli tercih edilen bir firma olduklarının altını çizdi.

Açıklamalarına “Demiryolu projeleri ile ilgili kablo üretimlerimiz mevcut. Daha önceleri TÜVASAŞ ve TÜLOMSAŞ olarak ayrı ayrı varlıklarını sürdüren ve 4 Mart 2020 tarihinden itibaren TÜRASAŞ adı altında birleşen demiryolu organizasyonlarının kablo tedarikçisiyiz.

Hem bu organizasyonlara hem de bu organizasyonlara iş yapan taşeronluk ve müteahhitlik firmalarına demiryolu kabloları verdik. Demiryolu araçları içinde kullanılan kabloları Türkiye’de TÜV sertifikası ile üreten ilk ve tek firmayız” cümleleri ile devam eden Pullu, hâkim oldukları diğer pazarlardan bahsetmeye devam etti.

Üntel Kablo Avrupa’nın ve Dünya’nın en büyük kauçuk üreticilerinden birisi.”

“Müşterilerimizin kendi talepleri için özel olarak ihtiyaç duydukları ve onların ihtiyaçlarına göre dizayn edilen kablolar üretiyoruz”

Kablo ihtiyaç olduğunda hemen her pazarda deyim yerindeyse boy gösteren Üntel Kablo markasının İç Satışlar ve Özel Projeler Müdürü Pullu konuşmasına “ Maden ocaklarına da kablo üretiyoruz. Türkiye Taşkömürü Kurumu’nun (TTK) kablo tedarikçilerinden biriyiz.

Özel maden firmaları ile çalışıyoruz. Tümüne yeraltı madenciliğinde kullanılan kablolar veriyoruz. Bunun yanın sıra pist aydınlatma kabloları da Üntel’in önemli ürün gruplarından bir tanesi.

Çok uzun yıllardan beri Türkiye’deki havaalanlarının çok büyük bir kısmına pist aydınlatma kabloları tedarik ettik. Sabiha Gökçen Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve özellikle su sıralar gündemde olan ve 3 pisti tamamlanan;  6 adet normal, 5 adet acil durum pisti olacak şekilde toplamda 11 pist ile çalışacak olan yeni İstanbul Havalimanı’nın kablolarını da biz tedarik ediyoruz.

Ürettiğimiz kablolar arasında Enstrümantasyon Kabloları da yer alıyor. Türkiye’deki bütün demir-çelik firmaları ile zaten çalışıyoruz.

Bu kablolar; metal endüstrisine üretim yapan firmalar, petrol rafineleri, doğalgaz ve petrol boru hatlarında yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Tüm bunların yanı sıra tünel kabloları ve TBM makinesi kabloları üretimimiz de var. İSKİ ve ASKİ gibi çeşitli tünel ve metro projelerinde kullanılan kablolar tarafımızca üretildi.

Üntel Kablo Avrupa’nın ve Dünya’nın en büyük kauçuk üreticilerinden birisi. Başta hareketli sistemlere olmak üzere; vinçlere, konveyör sistemlere yoğun kablo satışımız var. Bu hareketli sistemlerden yine liman vinçleri oldukça özel bir yere sahip.

Üntel, Türkiye’deki bütün limanlarla çalışıyor. Müşterilerimizin kendi talepleri için özel olarak ihtiyaç duydukları ve onların ihtiyaçlarına göre dizayn edilen kablolar üretiyoruz. Çok geniş özel kablo seçenekleri ile müşteri portföyümüze hizmet ediyoruz.” açıklamaları ile devam etti.

Türkiye ve dünya kablo sanayiinin önemli üreticilerinden olan Üntel Kablo, çeşitli konuları ile paydaşlarıyla ÜNTtv kanalında video serisi ile buluşmaya devam edecek. Kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile birçok sektörün çözüm ortağı olan markayı takipte kalmayı unutmayın.