untel-kablolarinda-ust-duzey-atama

Üntel Kabloları Yönetim Kurulu, Ali Ömer Alemdar’ı Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği’ne Getirdi.

Kuruluşunun ardından yarım asrı geride bırakan ve global bir marka olmanın sorumluluğunda emin adımlarla büyüyerek ilerleyen Türkiye’nin ve Dünya’nın önemli özel kablo üreticisi Üntel Kabloları, elde ettiği başarıları daha da artırmak ve ileriye dönük stratejik planlarını gerçekleştirmek adına yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Üretmekte olduğu özel kablolar ile hem Türkiye’de hem de uluslararası platformda önemli bir söz sahibi olan Üntel Kabloları, Ali Ömer Alemdar’ı bağımsız yönetim kurulu üyeliğine getirdi.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Fakültesi’nden mezun olan Ali Ömer Alemdar,30 yıllık iş deneyimi süresince Ernst&Young, Glaxo Smith Kline, Alcatel Cable, Doğuş Otomotiv Lojistik, Grey Worldwide ve Nexans Türkiye, firmalarında yöneticilik yaptı. Finans, denetim, muhasebe, bütçe, yatırım, stratejik planlama, modernizasyon, otomasyon, verimlilik, üretim iyileştirme ve insan kaynakları alanlarında çeşitli sektörlerde ki tecrübeleri ile başarılı çalışmalara imza atmış olan Ali Ömer Alemdar, halen 2013 yılından beri Üntel Kabloları bünyesinde Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir.

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.