WIN Fuarı standında yoğun bir ziyaretçi ilgisi ağırlayan Üntel Kablo’yu ziyaret ettiğimizde, Üntel Kablo Yönetim Kurulu Üyesi Onur Serhat Günan ile çalışmaları üzerine verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Üre-tim aşamalarındaki başarıları ve yürüttükleri çok kıymetli projelerin dönüşleri üzerine konuştuk. Röportajın ayrıntılarına haberin devamında ulaşabilirsiniz

Sektörüm Dergisi: Merhabalar Onur Bey, WIN Eurasia 2022 Fuarı nasıl geçiyor?

Onur Serhat GÜNAN: Gayet güzel, yoğun başladık. Geçmiş senelerde olduğu gibi burada yeni iş ortaklarımız, yeni müşteriler, dostlarımız ve bayilerimizle bir araya geliyoruz. Güzel, yoğun bir fuar geçiriyoruz, 3. günü de oldukça yoğun bir ilgi ile tamamladık diyebiliriz.

Fuarda hangi ürünlerinizi sergiliyorsunuz?

Biz daha önce de bildiğiniz gibi birçok alanda faaliyet gösteriyoruz. Gemi inşa, offshore, madenler, tüneller, vinçler ve savunma sanayi gibi alanlarda ürünlerimiz mevcut.  Burada da her biri hakkında farklı sektörlerden müşterilerimiz yer alıyor. Onlara ürünlerimizden bahsediyoruz. Firmamızı tanıtıyoruz.

Projelerimizden, referanslarımızdan bahsediyoruz. Güzel geri dönüşler aldık. Zaman içerisinde daha da olumlu yansımalarını bekliyoruz.

Çok güzel projeleriniz olduğunu biliyoruz, ilerleyen zamanlarda da hepsi dergimize konu olacaktır. Başka bahsetmek istediğiniz bir konu var mıdır?

Yeni yatırımlarımızla birlikte kapasitemizi yakın gelecekte arttırarak müşterilerimize daha hızlı, daha kaliteli hizmetler vermek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah ileride çok daha güzel yerlerde, hem yurt dışında hem yurt içindeki pazarlarda yer alacağız.

Başarılarınızın devamını diliyoruz. Çok teşekkür ederiz Onur Bey.

Biz de ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Sizlere de başarılar diliyoruz…