untel-kablo-resim-yarismasi-haber-gorseli

1972 yılından bu yana, yarım yüzyıla yaklaşan tecrübesiyle kablo sanayi sektöründe Dünya çapında marka olmayı başaran değerli üreticimiz Üntel Kablo; çalışma arkadaşlarının çocukları için eğlenceli bir resim yarışması düzenledi.

Yarışmada Üntel Kablo’yu bir resim ile anlatmaları istenildi. Birbirinden güzel resimlerin ortaya çıktığı yarışmada Üntel Kablo İK Müdürü Emrah Metin; yarışmaya katılan yetenekli  çocuk ve gençleri tebrik ederek yarışmaya destek olan çalışanlarına teşekkürlerini sundu.

 

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.