untel-kablo-dunya-kahve-gununde-kurumsal-enerjisini-yukseltti-2

78 ülkede kutlanan Dünya Kahve Günü’nün bu yıl bir kutlama durağı da Gezenteci Coffee Truck’ın ziyareti ile Üntel Kablo oldu. Uluslararası Kahve Organizasyonu tarafından 78 ülkenin onayıyla resmileştirilen Dünya Kahve Günü, bu yıl da çeşitli ülkelerde Ekim’in ilk günlerinde kutlandı.

Kurumsal motivasyon çalışmaları kapsamında çeşitli etkinlikler düzenleyerek tüm çalışanları ile anılar biriktirmeyi ve kaynaşmayı hedefleyen Üntel Kablo’nun geçtiğimiz günlerdeki etkinliği, çalışmalara kısa bir kahve arası vermek oldu.

untel-kablo-dunya-kahve-gununde-kurumsal-enerjisini-yukseltti-3

Dilovası’nda bulunan üretim tesislerinde Gezenteci Coffee Truck’ı ağırlayan Üntel Kablo, Dünya Kahve Günü’nde kurumsal enerjisini yükseltti. Yürüttüğü projelerle “Bugünün ve Yarının Dünyası”na katkıda bulunma ve ayak uydurma konusunda örnek markalardan biri haline gelen Üntel Kablo, günümüzde kahve trendinin zirvelere tırmanışını göz ardı etmeyerek bu özel günü atlamadı.

Birbirinden güzel kahveler hazırladığı karavanı ile Türkiye’nin dört bir yanını gezerek çeşitli festivallere katılan Gezenteci Coffee Truck, 1 Ekim günü Üntel Kablo’nun daveti üzerine fabrikayı ziyaret etti ve çalışanlara çeşitli kahve lezzetleri hazırladı.

Bu organizasyon ile Üntel Kablo, kurumsal anılarına güzel bir sayfa daha ekledi. Günlük çalışma tempolarına kısa bir ara vererek açık havada kahvenin ve güneşin tadını çıkaran Üntel Kablo çalışanları, mesailerini mutlu ve tazelenmiş olarak tamamladı.