untel-kablo-ailesi-iftar-yemeginde-bir-araya-geldi

Ramazan ayının bereketini ve birlik ruhunu yaşamak için Üntel Kablo Ailesi, yönetim kurulunun organize ettiği iftar yemeğinde buluştu.

Şirketin geleneksel hale getirdiği bu özel buluşmada, çalışanlar bir araya gelerek birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadılar.

Üntel Kablo’nun tüm çalışanlarını kucaklayan bu özel etkinlik, iş arkadaşları arasındaki dayanışmayı pekiştirmenin yanı sıra, şirket kültürünün önemli bir parçası haline gelmiş durumda. Çalışanlar, iftar sofrasında bir araya gelerek birbirleriyle sohbet etme fırsatı bulurken , iş stresinden uzaklaşıp birlikte hoşça vakit geçirdiler.

Üntel Kablo Onursal Başkanı Mehmet Ünlü, yaptığı konuşmada;

untel-kablo-onursal-baskani-mehmet-unlu-yaptigi-konusmada-davetlilere-tesekkur-etti

“Ben kendi adıma ve Üntel Ailesi adına sizlere hoş geldiniz diyorum. Ne mutlu ki rabbim böyle bir akşam da sizlerle bir araya gelmeyi nasip etti.

Bundan sonra da inşallah sizler, bizlerin yokluğunda ya da varlığında böyle organizasyonları devam ettireceksiniz. Benim dileğim bu yöndedir.

untel-kablo-ailesinin-iftar-yemeginde-davetliler-bir-araya-geldi

Bizlerle yola devam eden arkadaşlarımıza sonsuz başarılar, mutlu çalışmalar ve sağlıklı nice nice böyle zamanlar diliyorum. Sizlerle beraber olduğum için son derece mutluyum. Hepinize sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.

untel-kablonun-iftar-yemegi-etkinligi-calisanlar-arasinda-samimiyeti-ve-ekip-ruhunu-pekistirdi

Üntel Kablo‘nun iftar yemeği etkinliği, şirketin çalışanlar arasındaki samimiyetini ve birlik ruhunu pekiştirerek, çalışanların motivasyonunu artırıyor ve iş ortamında pozitif bir atmosfer oluşturuyor.