teknoline-tum-dunyadan-teknoloji-ve-elektrik-devleri-ile-bulusmaya-hazirlaniyor-1

Geliştirdiği uydu dağıtım ve IP Intercom sistemleri ile alanında liderliğe oynayan Teknoline’ı Mayıs ayında gerçekleşecek yoğun fuar takvimine hazırlanıyor. Teknoline geliştirdiği ürünleri Cabsat Dubai ve Anga Com Almanya fuarlarında meraklıları ile buluşturacak

TÜBİTAK iş birliği ile geliştirdiği projeler ve özel sistemlere ihtiyaç duyan projelere sunduğu kişiselleştirmiş çözümler ile adından sıkça bahsettiren Teknoline Dünya’da bir ilke imza atarak FTTH Fiber Optik Multi-Switch ile fiber optik üzerinde uydu TV sinyalleri dağıtımına yeni bir boyut kazandırmıştı.

Pazarda fark yaratan çalışmaları ve geliştirdiği inovatif ürün ve çözümlerle zayıf akım sektöründe adından sıkça bahsettiren Teknoline IPTV ve bulut destekli teknolojiler üzerine yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya koyduğu yenilikçi ürünlerini tüm Dünya’dan teknoloji ve elektrik devleri ile buluşturmaya hazırlanıyor.

teknoline-set-amplifier-2

Teknoline’ın İletişim Teknolojisi Cabsat Dubaı Fuarı’nda

16-18 Mayıs 2023 tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’da düzenlenecek olan sektörde Dünya’nın 3. büyük etkinliği olarak nitelendiriliyor.

14.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlamayı planlayan Cabsat Dubai Fuarı’nda yerini almaya hazırlanan Teknoline Türkiye başta olmak üzere tam 25 ülkede büyük projelerin güvenle kullandığı Kamera (CCTV), Interkom (görüntülü – görüntüsüz diyafon sistemleri) ve Fiber Optik çözümlerini Dünya’nın dört bir yanından gelen teknoloji ve zayıf akım sistemleri uzmanlarının ilgisine sunacak.

Uluslararası Bilgi ve İletişim Fuarı olarak bilinen Cabsat Dubai Fuarı’na, Teknoline tarafından geliştirilen ve toplu konutlarda, villalarda ve apartmanlarda görüntülü ve görüntüsüz iletişime yeni bir ivme kazandıran ürünlerin damga vurması bekleniyor.

Teknoline Zayıf Akım Teknolojileri Anga Com Köln Fuarı İle Buluşacak

Her yıl Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşen ve bu yıl 23-25 Mayıs 2023 tarihleri arasında Messe Köln’de düzenlenecek olan Anga Com Fuarı özellikle geniş bant ve uydu sistemleri sektörünün profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Teknoline fuarda yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği Uydu (SMATV), Kablo TV (CATV), Terrestrial Anten (MATV), Kamera (CCTV), Interkom (görüntülü – görüntüsüz diyafon sistemleri) ve Fiber Optik gibi inovatif ürünlerini tanıtacak.

Erişim sistemleri, geniş bant kablo, araba stereoları, CD çalarlar, bilgisayarlar, akıllı evler, tüketici elektroniği, içerik dağıtım ağları, DVD oynatıcılar, DVD kaydediciler, fiber optik ağlar, oyun konsolları, IP iletimi ve IPTV gibi ürünler üzerine yoğunlaşan Anga Com Fuarı’nda tüm Dünya’dan zayıf akım geliştiricileri bir araya gelecek.

Tüm Dünya’nın beğenisine ve kullanımına sunduğu yerli üretim ürün grupları ile fuara katılacak olan Teknoline’ın bir kez daha Türk sanayisinin göğsünü kabartması bekleniyor.