Akşam vakti karanlığına ve yüksek elektrik faturalarına elveda deyin. Güneş enerjisiyle çalışan LED aydınlatma çözümlerimiz, iç mekan ve dış mekan ortamlarında yüksek kalitede aydınlatma sağlamak için güneş ışığı enerjisi kullanır.

Bu çığır açan teknoloji, minimum yatırım ve bakımla mekanınızı aydınlatmanız için tutarlı ve sürdürülebilir bir yol sunar.

yol ve sokak aydınlatmaları

Yol & Sokak Aydınlatmaları

Izgara dışındaki güvenlik

Geceleri sokaklarınızı aydınlatmak için uyumlu ve maliyet tasarruflu bir yol sunar. Philips Solar yol ve sokak aydınlatma sistemleri, AC ızgara erişimi olmadan yayalara ve sürücülere net görüş sağlar. Bu güvenilir sokak lambaları benzersiz enerji tasarrufu sayesinde başlangıçta yapılan az miktardaki yatırımı derhal geri öder.

kentsel aydınlatma

Kent

Kent alanlarını yeşil bir yol kullanarak güzelleştirin

Şehrinizin geceleri parlamasına yardımcı olun. Güneş enerjisiyle çalışan sistemlerimizin sağladığı yüksek kalitede aydınlatma kent manzaranızı güzelleştirirken kent sakinlerinin gurur duymasını sağlar. Ve yeşil ve sürdürülebilir enerji kaynağı kullanarak, aynı zamanda çevreye de zarar vermezsiniz.

dış mekan aydınlatma

Işıklandırma & Alanı

Gece boyu süren etkinliklerin tadını çıkarın

Gündüz ışığının daha uzun sürmesini sağlayın. Philips güneş enerjili ışıklandırması ve alan aydınlatması, spor ve eğlence olayları için mükemmel olan net ve tazeleyici bir aydınlatma sağlar. Enerji maliyetlerinizi düşük tutarak eğlence ve etkinlik alanlarınıza yeni bir rahatlık sağlayın.

güneş enerjili İç mekan aydınlatma

İç mekan

Güneş ışığı gücünü iç mekanlara taşıyın

Geceleri iç mekan hayatını güzelleştirin. Güneş Enerjili İç Mekan Aydınlatma sistemleri geceleri okumanız ve yazmanız için size daha çok zaman sağlar. Hatta cep telefonlarını, radyoları ve TV’leri de şarj edebilir, bu elektrik konusunu düşünmeden kırsal alanlarda kalabileceğiniz anlamına gelir.

 

Kaynak (Philips Lighting)