serlite-uskudar-baglarbasinda-kulture-isik-tutuyor

Dekoratif aydınlatma sanatını LED teknolojisi ile buluşturan Serlite, tedarik ettiği aydınlatma ürünleri ile Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nin değerli etkinliklerine ışık tutuyor.

uskudar-baglarbasi-kultur-merkezi-restaurant

Aydınlatma sektörünün istek ve beklentilerini müşteri memnuniyetine dönüştüren Serlite, Üsküdar’da bulunan Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nin aydınlatma sistemlerini tedarik etti.

Sonuçlandırdığı başarılı projeleri ile sektörde aydınlatma tasarımı profesyonellerinden tam not alan Serlite, Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nin birbirinden değerli etkinliklerini ve ziyaretlerini aydınlatıyor.

uskudar-baglarbasi-kultur-merkezi-sergi-salonu

Bağlarbaşı’nın Kültürel Etkinlikleri Serlite Işığında Parlıyor

Kasım 2011’de İETT Genel Müdürlüğü tarafından Üsküdar Belediyesi’ne tahsis edilen Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi her türlü kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Merkez, 740 koltuk kapasiteli salonuyla özellikle Anadolu Yakası’nda konser, tiyatro ve kongre organizasyonlarında duyulan mekan ihtiyacına cevap veriyor.

285 kişilik konferans salonu, 107 kişilik seminer salonu, 94 kişilik cep sinema salonu bulunan Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi içinde yer alan 2 adet sergi salonu ile de bölgede sanatseverlere hizmet ediyor.

uskudar-baglarbasi-kultur-merkezi-kongre-salonu

Sanatın olmazsa olmazı estetiğin hakim olduğu bu büyük yapının aydınlatma sistemleri ise Serlite tarafından tedarik edildi.

Üsküdarlıların yaşam kalitesini arttırmak ve sanat ihtiyacını karşılamak üzere halkın kullanımına açılan Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi’nin modern, kaliteli, estetik ve sürdürülebilir aydınlatma sistemleri, aydınlatma sektörünün önemli yerli üreticilerinden Serlite tarafından tasarlanarak üretildi. Şıklığı ile projenin ruhuyla iç içe geçen aydınlatma sistemleri, etkinlik sahiplerinin ve ziyaretçilerin beğenisini kazanıyor.

Dekoratif aydınlatmayı LED teknolojisi ile buluşturarak ortaya her anlamda nitelikli ürünler koyan Serlite, sektör tecrübesini ve teknik yetkinliğini her projede bir kez daha tüketicisine kanıtlamaya devam ediyor.

Giderek gelişen aydınlatma sektörünün ve bilinçlenen tüketici profilinin istek ve beklentileri ışığında mekanları aydınlatan Serlite; kalitede süreklilik, uygun fiyat ve karşılıklı güven vizyonu ile çalışma faaliyetlerini sürdürüyor.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.