sektorum-dergisi-turkcell-dergilik-2

Turkcell Dergilik Nedir?

  • Türkcell Dergilik, zengin dergi ve gazete seçeneklerinden dilediğinizi, iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerden okumanızı sağlayan dijital okuma platformudur.
  • Turkcell Dergilik’te dergilerin ve gazetelerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz dergileri hep yanınızda taşırsınız.

Nasıl Kullanırım?

Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi veya gazete indirme ekranında GSM numaranızı yazarak telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir.

Kimler Kullanabilir?

Dergilik uygulamasından tüm operatör kullanıcıları faydalanabilir.

Dergilik’te hangi dergiler ve gazeteler var?

Uygulama kapsamında 340’dan fazla dergiyi ve 16 gazeteyi indirip okuyabilirsiniz. Ayrıntılı olarak Turkcell Dergilik uygulamasından online dergi ve gazeteleri inceleyebilirsiniz. Sektörüm Dergisi’ne de dergilik üzerinden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Beğendiğim Dergilerin Yeni Sayılarının Geldiğinden Nasıl Haberdar Olurum?

Dergilerin güncel sayıları geldiğinde haberdar olmak için beğendiğiniz dergileri ekranın sağ üst köşesindeki bulunan favori işaretini tıklayarak ya da Ayarlar / Favori Dergilerim bölümünden listenize eklemeniz yeterlidir.

Okuduğum dergiyi veya gazeteyi paylaşabilir miyim?

Okumakta olduğunuz bir dergi/gazete yazısını, görselini ya da dergi içindeki bir sayfayı e-posta, sosyal medya platformları veya BiP gibi mesajlaşma uygulamaları üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Bunun için okumakta olduğunuz derginin herhangi bir sayfasının üzerindeki “Cropy” ikonuna tıklamanız ve paylaşmak istediğiniz içeriği seçmeniz yeterlidir. Paylaşım için cihazınızda e-posta, twitter, Facebook, mesajlaşma uygulamasını seçmeniz yeterlidir.