Sektorum-Elektrik-Aydinlatma-Dijital-Dergi-Polonya-Budma-Fuar-Haber

Polonya Poznan’da ve Orta Avrupa ülkeleri yapı sektörlerinden yüzlerce katılımcının yer aldığı ve son teknoloji ürünlerini 4 gün boyunca sergiledikleri BUDMA Fuarı bu sene daha geniş Türk milli katılım organizasyonuyla gerçekleşti.

04 – 07 Şubat 2020 tarihleri arasında Polonya’nın Poznan şehrinde düzenlenen 29. BUDMA Uluslararası Yapı, Yapı Malzemeleri ve Mimarlık Fuarı’na 22 Türk firması ve fuarın medya partnerlerinden Sektörüm Dergisi milli katılım kapsamında katılmış olup, ürünlerini Orta Avrupalı yapı profesyonellerine sergilediler.

Şehrin en önemli fuar alanı olan Poznan International Fair Ground’da düzenlenen fuara dünyanın dört bir yanından toplam 641 firma katıldı.

Polonya’nın ilgili sektörlerdeki en önemli fuarları olan 29. BUDMA Uluslararası Yapı, Yapı Malzemeleri ve Mimarlık Fuarı’na Türkiye, Polonya, Çin, Almanya, İtalya başta olmak üzere toplam 21 ülkeden katılan firmalar 4 gün boyunca Orta Avrupalı yapı profesyonelleriyle buluşarak iş ağlarını genişletme fırsatı buldular.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.