ortac-kablo-italyan-devi-sapiselco-ile-el-sikisti

Elektrik sektörünün köklü firması ve rakor üreticisi Ortaç Kablo, kablo bağları ve aksesuarlarının Dünya devi markası Sapiselco ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

Nisan ayında imzalanan anlaşma ile beraber Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinde Sapiselco markalı ürünlerin tek satış yetkilisi Ortaç oldu ve böylece iki önemli marka pazar güçlerini birleştirdi.

1950’den beri kablo bağlarının incelenmesi, tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış bir İtalyan şirketi olan SapiSelco; kalıpların oluşturulmasından, bitmiş ürünün paketlenmesine kadar uzanan tüm üretim zincirini, İtalya’da bulunan fabrikalarında bağımsız olarak üreten ve Dünya pazarında söz sahibi önemli markalar arasında bulunuyor.

italyan-sapiselco

Tam otomatik makinelerde, tüm dünyaya, günde yaklaşık 18 milyon adet üretim sağlayan Sapiselco, uzun zamandır Türkiye’nin ve  Orta Doğu ülkelerinde tanınan markalar arasında yer alıyor.

Müşterilerine her uygulama alanındaki ihtiyaçlarını, üstün performanslı ürünler ile karşılamayı misyon edinen Sapiselco ürünleri, en önemli piyasa sertifikalarının gerekliliklerine uygun olarak sıkı kalite kontrollerine tabi tutularak garanti kapsamında tüketiciye sunuluyor.

Özel Seri Sapiselco Ürünleri Ortaç’ın Üstün Hizmet Kalitesiyle Sunulacak

Elektrik, otomasyon, şalt malzemeler, aydınlatma, makina gibi endüstriyel sektörlerin yakından tanıdığı Türkiye’nin önde gelen sanayicisi Ortaç Kablo tarafından piyasaya sunulacak olan Sapiselco ürünleri arasında önemli özelliklere sahip şu ürünler bulunuyor;

  • Ultraviyole siyah kablo bağları
  • Yüksek mukavemetli Nyloc kablo bağı
  • FOS serisi fosforlu kablo bağları
  • Kimyasal ortamlara dayanımlı kablo bağları
  • MET serisi çelik dişli kablo bağları
  • COLL serisi tek ve çift girişli kablo bağları.