mutlusanda-ust-duzey-atamalar

Mutlusan, stratejik büyüme hedefleri kapsamında yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yönetim kurulunun aldığı kararlar doğrultusunda yapılan son atamalarla; Mutlusan’ın Satış ve Pazarlama Grup Direktörlüğüne Zeynel Yılmaz, Satış Direktörlüğü pozisyonuna ise Enis Ademoğlu getirildi.

mutlusan-satis-direktoru-enis-ademoglu

Elektrik ve şalt sektörüne yön veren inovasyonel yapısı ve geniş ürün gamıyla yoluna emin adımlarla devam eden Mutlusan Elektrik, 40. yıl kutlamalarına eşlik eden global genişleme hedefleriyle yapılanmasında bir dizi değişikliğe gitti.

Mutlusan, son dönemdeki atılımları ve yatırımlarını yoğunlaştırırken, sektör bilinirliği en üst düzeyde olan güçlü isimlerle idari kadrosunu güçlendirerek, stratejik adımlarını iç organlarına da yansıtıyor. Alınan kararlar doğrultusunda, son 7 yıldır Mutlusan’da Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev alan Zeynel Yılmaz, Satış ve Pazarlama Grup Direktörü pozisyonuna getirildi.

25 yıllık mesleki deneyime sahip olan Zeynel Yılmaz; yurtiçi satış, ihracat, kurumsal iletişim ve pazarlama departmanlarına liderlik edecek.

Yetki ve görev kapsamı genişleyen, sektör paydaşlarının yakından tanıdığı bir isim olan Zeynel Yılmaz, yeni döneme yönelik hedeflerini şu sözlerle paylaştı:

mutlusan-fabrika

Mutlusan Elektrik kuruluşundan bu yana başarıya ve büyümeye odaklanmış bir şirket. Yıllar önce birlik ve beraberlik ruhu ile kurulmuş bu şirkette çalışıyor olmak benim için gurur verici. Büyük bir sorumluluğu devralmanın bilinci ile yolumuza yeni başarılar ekleyerek devam edeceğiz. Mutlusan’ın sektördeki gücünü ve global vizyonunu daha ileri taşımak için büyük adımlar atacağız.”

Mutlusan’ın yönetim kadrosunda yapılan bir diğer önemli değişiklik ise yine sektörün en tanınan isimlerinden biri olan Enis Ademoğlu’nun aileye katılması oldu.

Ademoğlu, bundan sonraki süreçte Mutlusan Elektrik çatısı altında Satış Direktörü olarak görev yapacak. Ayrıca Ademoğlu’nun bayi satış ve ihracat departmanlarının yönetiminden de sorumlu olacağı açıklandı.

2023 yılında birbiri ardına alınan kararları ve stratejileriyle dikkatleri üzerinde toplayan Mutlusan, “Biz çalışırken mutluyuz!” diyerek, şirkete en değerli vizyonu bir hedef olarak belirleyen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz liderliğinde, güçlenen dinamik kadrosuyla, yeni dönemde de adından en çok söz ettiren markalar arasında olacak.