mutlusan-elektrik-her-bolgeden-is-ortaklarini-kendi-sahalarinda-ziyaret-ediyor

Kurulduğu günden günümüze kadar çalışma sahalarında kurulan samimiyetin ve insanlar arası doğru iletişimin kurum kültürünün en önemli parçalarından biri olduğu belirten Mutlusan, geçtiğimiz aylarda yoğun bir ziyaret programına başladı. Mutlusan, ziyaret programı kapsamında iş ortaklarını kendi çalışma alanlarında ziyaret etti.

Mutlusan, geçtiğimiz aylarda başladığı ziyaret programı kapsamında Türkiye’nin birçok bölgesindeki iş ortaklarıyla buluşmaya devam ediyor.

mustafa-kacmaz-ve-zeynel-yilmaz-ziyaret-ettigi-firmalarda-sektore-yonelik-degerlendirmelerde-bulundu

Mutlusan, paydaşlarının çalışma alanlarına misafir olarak iş ve insan ilişkilerini geliştirdiği ziyaretler aracılığıyla daha kapsamlı bir iletişimin hâkim olduğu ve daha içten bir ticaret ortamı oluşturmayı hedefliyor.

Mutlusan Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz’ın organize ettiği ziyaretlere, Mutlusan Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Kaçmaz da eşlik etti.

Ziyaret ettiği firmalarda sektöre yönelik değerlendirmelerde bulunan Zeynel Yılmaz ve Mustafa Kaçmaz, paydaşları ile keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

mutlusan-emin-adimlarla-sektorun-en-sevilen-markalarindan-olma-yolunda-ilerliyor

İş ortaklarını kendi çalışma sahalarında ziyaret etmekten büyük keyif aldığını dile getiren Mutlusan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, kurum kültürü hedefleri doğrultusunda önümüzdeki süreçlerde başka rotasyonlar da yaparak paydaşlarıyla bir araya gelmeye devam edeceklerini vurguladı.

Müşteri odaklı hizmet ilkesini benimseyerek günümüz koşullarına uyarlayan ve toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden Mutlusan, birlikte çalıştığı firmaların her daim destekçisi olduğu mesajını gururla açıklamaya devam ediyor.

Ticarete modern ve insan odaklı bir boyut kazandırma yolunda emin adımlarla ilerleyen Mutlusan, sektörün en sevilen markalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.