Mutlusan Elektrik- Banaz Acar ve Ercan Elektrik ile Yeni Anahtar Serisi RİTA ve Sigorta + Zayıf Akım Kutusu COMFORT için Tanıtım Toplantısı Düzenledi
Mutlusan Elektrik- Banaz Acar ve Ercan Elektrik ile Yeni Anahtar Serisi RİTA ve Sigorta + Zayıf Akım Kutusu COMFORT için Tanıtım Toplantısı Düzenledi

Mutlusan Elektrik Uşak bayilerimiz, Banaz Acar Elektrik ve Ercan Aydınlatma Elektrik’in öncülüğünde, Mutlusan Akademi toplantıları adı altında 11.04.2018, Çarşamba günü gerçekleştirilen toplantıya katılım yüksek oldu.

Davete katılan misafirler hem Mutlusan ailesine yeni katılan ürünler hakkındaki bilgilendirmeden memnun kaldılar, hem de keyifli vakit geçirmiş olmaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.

Mutlusan Elektrik bayileri, Banaz Acar Elektrik ve Ercan Aydınlatma Elektrik öncülüğünde, Ramada Uşak Hotels’de düzenlenen toplantıda, Elektrik& Kontrol Mühendisi, Mutlusan Elektrik Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkeskin Yeni Anahtar & Priz Serisi RİTA ve Sigorta Kutusu + Zayıf Akım Kutusu COMFORT hakkındaki bilgilendirme sunumunu gerçekleştirdi. Soru ve cevaplarla toplantı devam etti. Kapanış konuşmasını ise Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz yaptı.

Bölge Temsilcisi Selahattin Kuzu’da misafirlerle yakından ilgilenerek ürünler hakkındaki soruları cevapladı.

Ürünleri inceleyen katılımcılar yeni ürün serilerine karşı oldukça ilgiliydiler. Katılımcılar tarafından, RİTA Anahtar serisinin; estetik görünümü, renk alternatifleri, montaj kolaylığı, bağlantı çeşitliliği, tırnak yapısındaki farklılıklar gibi özelliklerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Sigorta + Zayıf Akım kutusu COMFORT konusunda 1’li, 1-2’li, 2-4’lü, 6’lı, 9’lu, 12’li, 18’li, 24’lü ve 36’lı tüm seri üzerinde duruldu.

Özellikle şık tasarımının yanında camın sağa-sola takılabilmesi, geniş iç hacmi, alçıpan- betopan duvarlara montaj özelliği, sağlam ve kompakt yapısı üzerinde duruldu. Kuvvetli akım ve zayıf akımın, kutuda birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilmesi de çok ilgi gördü.

Banaz Acar Elektrik’ten Sn. Abdullah Acar ve Sn. Mehmet Acar ile Ercan Aydınlatma Elektrik’ten Sn. Ercan Yılmaz ve Sn. İskender Doğan’da ekipleriyle birlikte toplantıda hazır bulundular ve Mutlusan Elektrik ile tüm katılımcılara teşekkür ettiler.

Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz ise “Bu organizasyonda göstermiş olduğunuz, yoğun çalışma ve yakın ilgi alaka için şahsınız nezdinde tüm Banaz Acar Elektrik ve Ercan Aydınlatma Elektrik ile ekiplerine teşekkür ederiz” diyerek kendilerine bir plaket takdim etti.

Mutlusan Elektrik bayileri, Banaz Acar Elektrik ve Ercan Aydınlatma Elektrik ile yapılan etkinliğin ardından, Mutlusan ekibi Akademi toplantılarına tüm Türkiye’de devam ediyor olacağını belirtti.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.