elbi-anahtar-priz-erzurum-devlet-hastahanesinde

EL-Bİ by Alkanlar, MODA Serisi ile Erzurum Şehir Hastanesi’nin tercihi oldu. El-Bi Moda Modüler Seri ürünün kullanıldığı proje, aynı zamanda “Çevre Dostu” inşaasıyla LEED Gold sertifikasına da sahip örnek projelerin başını çekiyor.

Uluslararası Yeşil Bina Sertifikası olan LEED sertifikasında LEED Gold statüsünde yeşil bina sertifikası alacak.

Moda-stila-krem-anahtar-priz-elbi-marka

Çevreye duyarlı hastane olması, 2 bin sismik izolatörle depreme dayanıklı ve deprem anında ameliyat dahi yapılabilecek standartlara sahip olması, teraslardaki özellikle hilal terasının üzerindeki yağmur yağdığı anda yağmur suyunu toplayarak bahçelerde sulama suyu olarak kullanabilecek standartlarda olması, kendi elektrik enerjisini üretecek güneş panellerinin olması ve bunun gibi çeşitli üst teknolojik özelliklerinden dolayı LEED Gold sertifikası almaya hak kazandı.

elbi-anahtar-priz-moda-serisi-erzurum-hastanesinde-kullanildi

Otoparkları, vale hizmeti, teknolojik alt yapısı ve her türlü tefrişatıyla konfor üssü olan hastanede tüm detaylar titizlikle düşünülüp, her alanda en iyi ürünler entegre edildi.Sağlık Bakanlığı’nın Doğu Anadolu’daki en önemli sağlık projeleri arasında yerini aldı.

Elbi anahtar priz firması için hazırladığımız dijital tanıtım sayfamız dikkatinizi çekebilir.

Sektörüm Dergisi aylık yayımlanan ,Google News, Google Gazetelik-Dergilik, Bundle Haber Uygulaması, Turkcell Dergilik ve diğer tüm dijital mecralarda ve sosyal medya kanallarımızda, eş zamanlı olarak Elektrik, Aydınlatma, Enerji, Güvenlik ve Otomasyon sistemleri sektörlerinde ihtisaslaşmış, Türkiye'nin en güçlü yayın sağlayıcı basılı yayın ve dijital dergisidir. Ulusal ve Uluslararası arenada seçkin okur kitlesine en geniş haber içeriğini sunar. 2020 mart ayından beri sadece dijital olarak devam eden sektörüm dergisi sıfır karbon bir firmadır.