endustriyel-fis-priz-uretiminin-karabuk-adresi-mohhler-elektrik-sektorunde-yukseliyor (1)

Elektrik sektöründeki endüstri yatırımlarının Anadolu merkezli örneklerinden Mohhler, tüm üretim proseslerini kendi bünyesinde tamamladığı kauçuk fiş priz serisi ile sektörde yükseliyor.

47 farklı ürün grubuna sahip endüstriyel prizlerin üretimi merkezi Karabük’te bulunan fabrikadan Türkiye elektrik sektöründe, ithal ürünlerin yanı sıra üretimi de bulunan kauçuk fiş prizleri imal eden üreticiler arasında yer alan Mohhler Elektrik’in, oldukça iddialı bir kalite bandıyla sunduğu ürünleri pazarda yerini sağlamlaştırıyor.

Endüstriyel ve evsel kullanıma izin veren kauçuk fiş&prizler, zorlu çalışma ortamları için dayanıklı ve güvenilir komponentler arasında yer alıyor.

mohhler-yuzde-yuz-yerli-sermayeli-uretim-yapiyor (1)

Güvenli elektrik bağlantıları için ideal olan fiş prizler dış mekan kullanımına uygundur ve özellikle zorlu hava şartları ile tozlu ortamlardaki yüksek dayanım özellikleri ile ön plana çıkar.

%100 Yerli Sermayeli Mohhler Fiş&Prizler Türkiye Genelinde Raflarda Yerini Aldı

%100 yerli sermaye yapısına sahip Mohhler Elektrik Kauçuk fiş&priz serisi ürünlerini, Karabük’teki fabrikasında gerçekleştiriyor.

Tasarım bölümü, Kalıphane, CNC tezgahlar ve imalat ile ürün geliştirilmesinden sorumlu Ar-Ge bölümü de olmak üzere, ürünlerinin imalat süreçlerini tek çatı altında tamamlayan Mohhler fiş prizleri online satışın yanı sıra ülke genelindeki elektrikçiler vasıtasıyla müşterilere sunuluyor.

Üretimini 4.000 m2’kapalı olmak üzere 6.000 m2’lik tesisinde gerçekleştiren, Akkaya Bilişim markası Mohhler Elektrik,  2015 yılında Dilek Akkaya ve Halim Akkaya tarafından kuruldu.

mohler-kaliteli-uretimi-ile-sektorde-hizla-yukseliyor (1)

Elektrik sektöründeki önemli markaların bayiliğini de yapan Akkaya Bilişim girişimi olan Mohhler’in öne çıkan en önemli avantajlarından biri olarak, %100 yerli ürettiği fiş prizlerinde yüksek kaliteyi uygun fiyatla sunulması öne çıkıyor.

Markanın imal ettiği ürünlerin, ek komponentlerden biri olan vida hariç tamamı Mohhler bünyesinde imal ediliyor.

Plastik kapaklar, iç ve ana karkaslar, kovanlar ve klemensler olmak üzere  kauçuk fiş&priz serisi bileşenlerinin hemen tümünü bünyesinde imal eden Mohhler, kalite-maliyet dengesiyle iç pazardaki yükselişini sürdürecek firmalar arasında yer alıyor.