electrolighting-fuarinda-gnc-genco-electro-ruzgarlari-esti

8 – 10 Mayıs 2023 tarihlerinde Antalya Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de bu yıl 3.’sü düzenlenen ve sadece yurt dışı ziyaretçilerin katılabildiği Electrolighting Fuarı’nda GNC Genco Electro rüzgarları esti. GNC Genco Electro; sektörde gösterdikleri başarıları ile fuarın özel davetlisi olarak katılım gösteren tek ticari firma olarak yer aldı.

Electrolighting Fuarı; elektrik, aydınlatma, hırdavat sektörleri ürünlerin imalat ve ithalatını yapan, dış pazara sıcak satışı hedefleyen bir organizasyon. Yurt içi ve yurt dışından iş adamlarını buluşturan organizasyon son zamanlarda yoğun ilgi görüyor.

gnc-genco-electro-basarisi-gozler-onunde

GNC Genco Electro ve Başarıları Göz Önünde

2013 yılından itibaren günümüze kadar olan birikim ve tecrübesini; aydınlatma, trafo, kablo, kablolu makara, anahtar priz, grup priz, sigorta kutusu vb. ürünler özelinde sektöre aktaran firma; zengin bir kariyer geçmişine sahip.

140 ülkeye sağladığı tedarikler ile adından söz ettiren GNC Genco Electro, bu sefer de ilk defa özel davet ile katılım sağlayan tek ticari firma olarak Electrolighting Fuarı’ndaydı. GNC Electro 50 ülkeden yaklaşık 300 iş insanını standında ağırladı.

Alanında düzenlenen tek fuar olarak lider ve güçlü üreticilerin ürünlerini sunduğu ve dışarıdan ziyarete kapalı olarak gerçekleştirilen bu özel etkinlikte, vizyon ve misyona ne kadar önem verdiklerini bildiğimiz GNC Genco Electro, aynı hassasiyeti stantlarında da göstermiş olmalı ki, başta alçak gerilim ürünleri ve kablo olmak üzere sunduğu tüm ürünleriyle büyük ilgi gördü.

soz-gnc-genco-electroda

Söz GNC Genco Electro’da

Organizasyonda boy gösteren GNC Genco Electro kurucusu Genco Uysal; fuarla ilgili yaptığı değerlendirmede; Dünya’nın 50 farklı ülkesinden gelen önemli iş insanlarını Türkiye sanayisinin güçlü üreticileri ile buluşturan bu kapalı etkinliğe, özel davetli olarak katılmalarından ötürü duydukları memnuniyeti dile getirdi.

“Misafirlerimizi, dostlarımızı ve iş ortaklarımızı ağırlamaktan büyük keyif aldık” diyen Uysal sözlerine;

“İhracata ciddi katma değer katan bu gibi önemli etkinliklerde yer almak bizleri hem daha güçlü kılıyor hem de gururlandırıyor.” diyerek son verdi.