byes-elektrik-2024-e-yeni-fabrikasinda-girdi (2)

29 yıllık köklü tecrübenin, dinamizmle buluşarak hayata geçirdiği Byes Elektrik Türkiye iç pazarındaki hızlı çıkışının ardından, 2024’e yeni fabrikasında “merhaba” dedi.

Elektrik ve enerji sektörünün güvenilir lider markalarından Bemis Elektrik iştiraki olan Byes, endüstri sektörünün parlayan ismi Emre Şahin liderliğinde, 2019 yılındaki startının ardından Türkiye iç pazarında hızla yayılmış, beğenilen ürünleriyle ön plana çıkmayı başarmıştı. Çalışmalarını yoğunlaştıran Byes, yeni yılı büyük bir motivasyonla Bursa’daki yeni fabrikasında karşıladı.

Bemis Grup çatısı altında yer alan Byes, sektöre yeni bir soluk getirme hedefiyle başlattığı çalışmalarıyla kısa sürede zirveye tırmanmayı başardı.

byes-elektrik-kurucu-ortak-emre-sahin (6)

Özellikle endüstriyel ürün grubundaki; makaraları, nemliyer anahtar prizleri, sigorta kutuları, kombinasyon kutuları ve kauçuk fiş priz gurubu ile öne çıkan Byes ürünleri kısa sürede elektrik sektöründe kabul görmüştü. Marka bugün itibariyle yaklaşık 3.000 ürünle ihracat çalışmalarında da epey yol almış durumda.

30 Ülkede Byes İmzası Var

Laboratuvar ve test süreçlerini kendi bünyesinde yürütebilen, Ar-Ge’den kalıp ve ürün tasarımına kadar tüm imalat süreçlerini modern üretim tesisinde birleştirmeyi başaran Byes, 30 ülkede Türk Malı damgasıyla müşterilerine ulaşıyor. Byes ürünleri elektrik, aydınlatma ve enerji sektöründe, estetik ve sağlamlığın kalite paydasında buluştuğu ve her geçen gün genişleyen ürün gamıyla, her tür piyasa koşulunda en uygun şekilde cevap veren fiyatlarla sunuluyor.

Mevcut dış bağlantıları ve uluslararası pazar tecrübesini opsiyonel şekilde kullanmayı başaran Byes; ihracat odaklı büyümeyi misyon edinerek  geçtiğimiz yıllarda faaliyete aldığı Polonya Şubesi ile Avrupa’nın tamamına hizmet sunuyor.

Yakın gelecekte daha çok duyacağımız Byes markası ve daha çok noktada karşılaşacağımız Byes ürünleri için, pazarlama ekibi, özellikle e-ticaret satışları başta olmak üzere bir dizi aksiyon için kolları sıvamış durumda.

Müşterilerini merkeze alarak stratejilerini oluşturduklarını belirten marka yetkilileri, sektöre çok yakında sürpriz haberler verebileceklerini belirtiyor.