basoglu-kablodan-kizilay-is-birliginde-kan-bagisi-etkinligi-2

Kızılay Haftası kapsamında Türk Kızılay iş birliği ile 14 Ekim Cuma günü Bolu fabrikasında kan ve kök hücre bağışı etkinliği düzenleyen Başoğlu Kablo, sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

Üretimde imzasını attığı başarıların yanı sıra toplumsal kalkınma ve sosyal sorumluluk projelerine yönelik hassasiyeti ve özeni ile adından sıkça bahsettiren Başoğlu Kablo, Kızılay Haftası için Türk Kızılay Bolu Şube Başkanlığı iş birliği ile kan ve kök hücre bağışı etkinliği organize etti.

basoglu-kablodan-kizilay-is-birliginde-kan-bagisi-etkinligi-5

Kızılay kan toplama aracı gün boyunca Başoğlu Kablo Bolu fabrikasında gönüllülerin kan ve kök hücre bağışını kabul etti. 14 Ekim Cuma günü gerçekleştirilen kan bağışı etkinliğine Başoğlu Kablo bünyesinde çalışan 110 personel katıldı.

2013 yılında kan bağışına verdiği desteklerden dolayı Türk Kızılay’ı tarafından teşekkür belgesine layık görülen Başoğlu Kablo, düzenli aralıklarla personellerini kan bağışı yapmaya teşvik ediyor.

Neredeyse her yıl kan toplama aracını Bolu fabrikasında ağırlayan Başoğlu Kablo, bu yıl da 110 kişinin katıldığı sosyal sorumluluk projesi aracılığıyla onlarca yardıma ihtiyacı olan vatandaşımıza can verdi.

Kan ve Kök Hücre Bağışı Etkinliğinde Teknoloji İyiliğe Hizmet Etti

Başoğlu Kablo tarafından düzenlenen Kızılay kan ve kök hücre bağışı etkinliğinde teknoloji iyiliğe hizmet etti. Kan ve kök hücre bağışı etkinliğinden birkaç gün önce, insan kaynakları tarafından hazırlanan Google anket linkleri sayesinde etkinliğe katılacak personel sayısı ve bağış türü netleştirildi.

Etkinlik kapsamında kan ve kök hücre vermek isteyen personeller, tek tuşla bağış talebini insan kaynaklarına bildirdi. Netleştirilen sayı sayesinde Kızılay’ın 14 Ekim gününe tüm hazırlıklarını tamamlayarak katılması sağlandı ve Başoğlu Kablo Bolu fabrikasında anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi daha titizlikle gerçekleştirilmiş oldu.