basoglu-kabloda-8-mart-kutlamasi-2

İnsana verdiği değer ve kurum içi motivasyon çalışmaları ile tüm sektörün sevgisini kazanan Başoğlu Kablo, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü de unutmadı.

Başoğlu Kablo bu yıl da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadın personellerini unutmadı. Gerek fabrikalarında gerçekleştirdiği kadın istihdamı ile gerekse kız öğrencilerin eğitimlerine katkı sağladığı sosyal sorumluluk projeleri ile Türk kadınlarını her daim destekleyen Başoğlu Kablo, Kadınlar Günü’nde kadın personelleri ile bir araya geldi.

Bolu, Manisa ve Çerkezköy’deki fabrikalarında emek veren tüm kadın personellere çiçek takdim eden Başoğlu Kablo; varlıkları ve emekleri ile katkı sağladıkları üretim eko-sistemi ve kurumsal yükseliş için kadın personellere teşekkür etti.

Fabrika yönetimleri ile bir araya gelen ve 8 Mart mesaisi çiçeklerle taçlandırılan kadın personeller, bu güzel günü unutulmaz kılan fotoğrafların başrolü oldular.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü bu yıl da Başoğlu Kablo’da kurumsal birlik ve beraberliğin güçlenmesine ev sahipliği yaptı.

Başoğlu Kablo Yılın Her Günü Kadınların Yanında

Toplumumuzun yükselişinde kadınların ve kız çocuklarının desteklenmesinin büyük önem taşıdığını düşünen Başoğlu Kablo, yalnızca 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde değil, yılın her gününde kadınların ve kız çocuklarının yanında yer alıyor.

İstihdamının önemli bir kısmını kadın personellerden oluşturan Başoğlu Kablo, geçtiğimiz yaz kız çocuklarının mesleki eğitiminin sağlanması ve iş hayatı tecrübesinin artması için fabrikalarının kapılarını kız öğrencilere açmıştı.

Geçtiğimiz günlerde İl Sağlık Müdürlüğü ile iş birliği içerisinde bünyesinde bulunan tüm kadın personellere Meme Kanseri Farkındalık Eğitimi verdiren Başoğlu Kablo, kadın personellerine yönelik ücretsiz Meme Kanseri Tarama Testi imkanı da sağlamıştı.

Kadın sağlığına yönelik eğitimlerin kurum içerisinde sürekli devam edeceğini bildiren Başoğlu Kablo, kadın personellerine yönelik gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmaları ile tüm sektörün takdirini toplamaya devam ediyor.